anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać utracone pieniądze?

Client:36367535
#8 Zapaleniec#

Witam miałam do zapłaty 12,50 taka kwota wyświetlała mi się na payu a pobrało mi z Kinga po wpisaniu SMS autoryzacyjnego 5885,82 jak odzyskać utracone pieniądz w? Pomocy 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:36367535 Co to za bank? Pytam z czystej ciekawości.
RPK coś zmyśla bo jeszcze nigdy nie słyszałem aby bank do kogokolwiek dzwonił i pytał "czy to napewno ja tobie te przelewy na tak duże kwoty".
Dałaś się oszukać - potwierdziłaś przelew nawet nie zwracając uwagi co właściwie potwierdzasz.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I tu się nie zgodzę, a przynajmniej nie do końca. Ze 3 lata temu jak robiłam więcej zakupów miałam smsa z mbanku z ostrzeżeniem. Tylko raz bo raz ale system cos wyłapał i wysłał. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:36367535 Szkoda tej dyskusji > usiłujesz zwalić winę na Allegro, na bank i nie wiem jeszcze na co spróbujesz > ale to jes tylko i wyłacznie Twoja wina > wspólczuję straty tak dużej kwoty > przed chwilą napisałaś, że przelewy na tak duże kwoty raz koło razy czyli musiałaś i kilka razy je autoryzować. Nie wiem jaki masz bank > ale znam kilka i w żadnym nie da się autoryzować kilku przelewó jednym kodem > każdy trzeba osobno. A jeżeli można to jak najszybciej zmień bank. 

bank powinien zadzwonić z pytaniem > owszem, jezeli jest to w regulaminie banku > który podpisałaś przy zawieraniu umowy > lub wybrałaś taką opcję dodatkowego potwierdzenia.

 

oznacz moderatorów

Client:36367535
#8 Zapaleniec#

To zrozum ze na stronie pojawiał się błąd w w tym czasie zrobiono przelewy i zakupy na Allegro nie zwalam na Allegro tylko na bank i tego co zrobił zakupy za koja kasę 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:36367535 bo tak działają oszuści , błąd nie pojawił się na stonie banku tylki oszust złośliwym oprogramowaniem ,które nieświadomie sobie ściągnęłaś zablokował dostęp do banku na czas kiedy czyścił Ci konto .

oznacz moderatorów

Client:36367535
#8 Zapaleniec#

Po co piszesz żeby zmienić bank jak go bronisz ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:36367535 Nikt nie broni banku >on nie jest niczemu winien > system dostał autoryzację i wysłał przelew, który sama zatwierdziłaś nie czytając sms-a tylko przepisując kod. Nawet zablokowanie Ci dostępu do konta, jak napisał @mdrogeria nic nie daje, bo nie autoryzuja transakcji.

To działa tak : Wchodzisz przed podstawiony link na swoje własne konto > oszust widzi u siebie co robisz > widzi też Twoje konto i może na nim dokonywać zmian > Ty wpisałaś te 12,50 , a oszust w to miejsce w tym momencie wpisał te Twoje 5800 > ale Ty tego nie widzisz > bank wysyła sms-a z kodem do autoryzacji > a Ty nie czytając kwoty przepisałas kod autoryzujący tarnsakcję i to jako przelew natychmiastowy. Jak jeszcze masz tego sms-a to przeczytaj go.

Poszukaj banku, który stosuje kilka zabezpieczeń > transakcja/przelew/płatność kartą/blikiem trwa dłużej > ale bezpieczniej

Odepnij kartę od konta Allegro > wyłącz płatność blikiem bez kodu

oznacz moderatorów