anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić zakupy brak opłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
dejw277
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Mam taki problem, zakupiłem wczoraj dwa przedmioty od sprzedającego i ich nie opłacałem, dziś chciałem opłacić i nie mam ich w zakładce moje zakupy jak teraz mam dokończyć zakupy i je opłacić jak nie mam do nich wglądu. Miał ktoś taki problem jak dokończyć zakup? 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
dejw277
#7 Wielbiciel#

Zakupy były na normalnym allegro i nie zostały opłacone, dziś chciałem opłacić zakupy, ale nie mam ich w zakładce moje zakupy i nie mogę sfinalizować zamówienia bo nie mam wglądu na te zakupione rzeczy. Na pocztę otrzymałem wiadomość że kupiłem przedmioty. Tylko jak mam teraz je opłacić? bo w  tym problem jest. Dziś rano miałem jeszcze podgląd na te zamówienia a miałem kilkanaście od różnych sprzedawców i od jednego sprzedającego mi znikły.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@dejw277 Poproś Allegro o przywrócenie tych zakupów do zakładki Kupione; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

i potem opłać przez Allegro. Najszybciej będzie na czacie.

Druga opcja - masz w mailu kontakt do sprzedawcy, poproś o numer konta i zapłać bezpośrednio na jego rachunek bankowy, wpłaty bezpośrednie nie są zabronione.

oznacz moderatorów