anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprzez allegro zgłosić reklamację?

bery125
#7 Wielbiciel#

Chcę zgłosić reklamację za pośrednictwem Allegro jednak nie mogę znaleźć takiej opcji. Sprzedający podobno zgłosił taki wniosek do Allegro, jednak żadnej informacji czy pieniędzy nie otrzymałem. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@bery125 reklamacji nie składa się przez allegro 😞 napisz maila złóż reklamację sprzedawcy, jak poprosi odeślij produkt, jak uzna reklamację odda Ci za odesłanie, na rozpatrzenie reklamacji ma 14 dni ! 

Napisz coś więcej, jaki wniosek sprzedawca złożył ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bery125
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca jest z chin, dlatego chciałem reklamację załatwić za pośrednictwem Allegro.

Sprzedający napisał mi, że złożył wniosek do Allegro o zwrot pieniędzy, jednak nie wiem jaki to wniosek. Otworzyć dyskusji nie mogę, ponieważ była już otwarta zaraz po kupnie z powodu problemów z wysyłką. Towar dotarł więc na tamten czas zakończyłem dyskusje rozwiązaniem problemu. Niestety towar w trakcie używania po kilku dniach okazał się wadliwy. 

Z pomocy allegro też nie mogę skorzystać skorzystać, ponieważ opisując problem w formularzu nie mogę aż tak daleko sięgnąć w historii zakupów i zaznaczyć jakiego produktu to całe zamieszanie dotyczy, a bez tego zaznaczenia nie da się wysłać formularza.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Co to byl za towar? Drogi? Licz sie ze odsylasz na reklamacje na swoj koszt do Chin czyli najtansza opcja poczta minimum 60zl i jakies 4 do 6 tygodni podrozy w jedna strone a jak ktos nie odbierze to za zwrot do ciebie ci nalicza kilkaset zl albo zaginie albo chinczyk ci przysle filmik z odpakowania pustego kartonu. Z chin to sie tylko z ofert kupuje ze zwrotem na polske wiec zalatwiles sie sam. Reklamacje skladasz do sprzedawcy przez panel moje zakupy przy zakupie wyslij wiadomosc do sprzedajacego. Skoro dyskusje juz zalozyles to druga moze ci tylko konsultant allegro zalozyc  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dajcie tu linka do supportu np na czat dla allegrowicza

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bery125 Jak masz problem to otwórz dyskusję, tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

a jak zakup na Allegro Lokalne: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

napisz w dyskusji że składasz reklamację i z jakiego powodu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 przecież napisał że nie może 2x dyskusji otworzyć 

oznacz moderatorów

ImPROter
#9 Pomysłodawca#

Z tego co pamiętam allegro może ja otworzyć na nowo ( ewentualnie niedługo ma to wejść, nie pamiętam dokładnie). Tu masz link do kontaktu z allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

WWniosek o którym pisze chińczyk to zapewne zlecenie zwrotu pieniędzy. Faktycznie allegro ma do 7 dni na zrealizowanie zwrotu środków na Twoje konto, ale jak już skontaktujesz się z kimś z allegro to powinni udzielić Ci informacji czy sprzedawca faktycznie zlecił zwrot srodkow

oznacz moderatorów