anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK POWROCIĆ DO NORMALNEGO, NIESCHOWANEGO WIDOKU OPISU AUKCJI???

renja13
#9 Pomysłodawca#

Jak w tytule. To chyba kolejna "dobra" zmiana na Allegro, która rujnuje proces robienia zakupów

Dzisiaj, gdy chciałam przejrzeć sporo aukcji, zaskoczyło mnie to, że na każdej aukcji jest schowany NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT AUKCJI, czyli OPIS AUKCJI... Trzeba za każdym razem kliknąć "pokaż pełny opis", żeby zobaczyć opis... W dodatku po kliknięciu, opis pojawia się jako okienko z prawej strony ekranu...

schowany opis aukcji.png

 

schowany opis aukcji2.png

 

Przecież to jest całkowicie pozbawione sensu!!! To bardzo utrudnia przeglądanie aukcji!!!

Proszę wyłączyć u mnie tą  i d i o t y c z n ą  przeszkodę w robieniu zakupów!!!

Ewentualnie proszę mi powiedzieć jak mogę uzyskać poprzedni, normalny widok aukcji, z nieschowanym opisem, bo przecież OPIS JEST NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM AUKCJI!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wrócisz już. Allegro to wprowadziło dla naszego dobra.😒

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Le4genda głosi że to dla dobra kupujących ,ale to tylko legenda.

oznacz moderatorów

evil_pl
#8 Zapaleniec#

Teraz to wygląda tak, że szukasz "produktu", a nie oferty z dobrego sprawdzonego sklepu. Jakiś byle chińczyk (oczywiście nic do nich nie mam) może podpiąć się pod ten sam produkt, który sprzedaje dobry sklep, tyle, że on ma jakąś marną podróbę. Widzisz, że to ten sam produkt i kupujesz przez te produkty allegro - buble. Co do tego, że nie można zwyczajnie przewinąć opisu do końca, tylko trzeba dodatkowo klikać, żeby otworzyło się dodatkowe okno, z tym samym opisem, które jest tylko na pół ekranu (jeszcze nie umieszczone centralnie, ale od prawego boku) to już jest po prosu plucie kupującym w twarz.

oznacz moderatorów

cooldani3l
#2 Obserwator#

pełna zgoda, również uważam, że ta zmiana znacząco utrudniła przeglądanie aukcji. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jest to działanie na szkodę sprzedawców , a dlaczego .... już wyjaśniam .

Klient nie widząc opisu nie zapozna się ze szczegółami oferty czyli ostatecznie przyjmie swoją wersję cech produktu  , po otrzymaniu przesyłki następuje rozczarowanie czyli co robi ? ....zgłasza problem z zakupem . Po wyjaśnieniu zwraca produkt , sprzedawca oddaje środki , ALE !!! allegro nie zwraca naliczonej prowizji BO !! do transakcji została otworzona dyskusja .

ot ... i cały zamysł wprowadzenia tej zmiany .

oznacz moderatorów

Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Zobacz sobie jak wyglądają oferty w takim innym, nieco większym serwisie też na literkę "a" -jak tam wygląda opis oferty. Allegro staje się właśnie wielkimi krokami kompatybilne z tym serwisem, by wraz ze swoim katalogiem być gotowe na wciągnięcie do tego serwisu (w ten sposób ich wartość drastycznie rośnie). Idą w to ślepo jakby nie wiedzieli, jak tamten serwis jest znienawidzony zarówno przez kupujących (przepłacających, tracących czas na nieczytelny katalog produktów) jak i sprzedających (z wielu innych przyczyn). Nie wiem co tam aktualnie w głowach mają w tym allegro nie widząc, że to właśnie ta inność allegro, indywidualność aukcji, drobne sklepiki z unikatowymi ofertami - to wszystko razem sprawiało, że inne wielkie serwisy nigdy nie drasnęły naszego rynku. Teraz będzie inaczej.

oznacz moderatorów