anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować sie z kimś z Allegro?

Client:46660492
#1 Nowicjusz#

Witam, 

Jak w obecnej chwili można skontaktować się z kimś z obsługi allegro bez otwierania tego z poziomu zakupu ? 

Wczoraj dostałem dziwnego maila z danymi transakcji Przelewy24, na nieznana mi wcześniej kwotę i nieznanego sprzedawcę. Prawdopodobnie ktoś użył mojego adresu mailowego przy tym zakupie. Nie mogę skontaktować sie przez chat - chyba nie ma już albo nie działa a jeśli przez zakładkę kupujący to mogę się odnieść tylko to produktów przeze mnie kupionych. 

Mail z Przelewy dziwny, bo nie z info@przelewy24.pl tylko powiadomienia@allegromail.com 

 

Czy któryś z moderatorów jest w stanie mi pomóc ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46660492 prześlij proszę otrzymaną wiadomość za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości wklej link do tego wątku. Wyjaśnię to! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:46660492
#1 Nowicjusz#

Wysłane, powinno być na państwa mailu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46660492 potwierdzam, że otrzymałam e-mail, konsultuję to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46660492 sprawdziliśmy to i na Allegro nie ma transakcji o tym numerze. Sprawdziliśmy, że jest taki sklep Leno - https://www.leno.com.pl/ (nie na Allegro), ale sama transakcja nie miała miejsca u nas. Rzeczywiście zastanawia ten adres e-mail, ale może warto sprawdzić, czy nie dotyczy to zakupu ze wskazanej strony?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów