anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić czy pieniądze są na allegro PayU nie mają takiego konta

ewik2101
#9 Pomysłodawca#

Witam. Już dzisiaj została podjęta decyzja w mojej sprawie, pani przeprasza za zaistniałą sytuację i pisze że odesłała mi pieniądze na konto allegro PayU. Ja nie mam aktywowanego takiego konta i nie chcę go aktywować jak w takim przypadku mam sprawdzić czy rzeczywiście przesłała kasę ?????

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#19 Nestor#

@ewik2101 

Jeżeli sprzedający dokonał zwrotu przez Allegro finanse to powinieneś/ powinnaś dostać email od Allegro o zrobionym zwrocie. Jeżeli tak się stało kasa przyjdzie na konto bankowe z którego została zrobiona opłata. Bardziej skomplikowane się to robi jeżeli zrobiłeś/aś przelew tradycyjny. Opisz jaką metodą dokonałęś/aś płatności.

oznacz moderatorów

ewik2101
#9 Pomysłodawca#

Płaciłam blikiem

oznacz moderatorów

ewik2101
#9 Pomysłodawca#

Właśnie dostałam na moje konto pieniądze. Dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ewik2101 Środki wracają tam skąd wyszły więc niczego nie musisz szukać, tylko sprzedajacy musi je zwrócić. Zakładasz kolejny wątek!!!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ewik2101 

Otrzymałaś email od Allegro o zwrocie? Jak płaciłaś blikiem to kasa wróci na konto bankowe przypisane do Blik!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ewik2101 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot. Sprawdzę, czy sprzedająca zleciła zwrot dla Ciebie w naszym systemie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów