anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak stworzyć prywatną czarną listę sprzedawców?

Stefi94
#7 Wielbiciel#

Gdy w świecie realnym pójdę do sklepu/piekarni/fryzjera z którego produktów/usług nie jestem zadowolony, to po prostu omijam taki punkt na mapie mojego miasta i wiem że nigdy tam nie wrócę. W przypadku allegro jest to dość trudne. Zamawiam często te same produkty i gdy trafię na nieuczciwego sprzedawcę lub jego towary są podejrzanej jakości, chciałabym mieć możliwość dodania takiego sprzedawcy do prywatnej czarnej listy, do której tylko ja z własnego konta będę mieć dostęp. Jest to w celu aby przypadkiem znów u tego nieuczciwego sprzedawcy niczego nie kupić. Nie mając takiej listy na allegro, każdy produkt muszę ręcznie sprawdzać czy czasem nie jest to aukcja od sprzedawcy, który już raz mnie nie oszukał. Sprawdzanie w ten sposób, jest czasochłonne i zniechęca mnie do robienia dalszych zakupów na allegro.  Już nie wspomnę o tym, że nick sprzedawcy-sklepu w ogóle nie jest związany z pełną nazwa firmy która to sprzedaje, często sprzedawca nawet w info o sobie nie ma pełnej nazwy firmy.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz sobie kupić zeszyt i takich notować ale wystarczy dobrze sprawdzić sprzedawcę przed zakupem by uniknąć tego problemu . Kupuję tu od dawna i jakoś nie mam powodów do narzekania na sprzedawców od których kupuję a negatywa to już co najmniej z 10 lat nie wystawiałem . 

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Z takim podejściem to czarna lista sprzedawców wybieli karty Allegro, pozostaną tylko reklamy i logo.

"Panie kierowniku! Panie kierowniku, on się na wszystkie sklepy obraża. Mieszkamy na Służewcu, to aż do Żoliborza mamy wszystkie sklepy poobrażane. Pański sklep jest ostatni. To teraz chyba już na Bielany będziemy…"

Możesz spróbować rozszerzenia do przeglądarki pod nazwą: "Pomocnik Allegro"

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Zostaną tylko "reklamy i LOGO" prorocze słowa 😁

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Temat wielokrotnie poruszany, allegro nie chce utworzyć takiej czarnej listy.

oznacz moderatorów

53jaro
#8 Zapaleniec#

Ja mam już dwóch takich sprzedawców .Dane ich powiesiłem na tablicy korkowej  (branża, adres, nazwa firmy). A na innych forach można ostrzec  kupujących .Przecież ALEGRO ma wykaz wszystkich nierzetelnych sprzedawców . Boją się spraw sadowych. 

oznacz moderatorów