anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uregulować saldo na koncie allegro poprzez aplikację.

ravnadzi
#8 Zapaleniec#

Widzę w aplikacji saldo -1,20zł w jaki sposób dokonać wpłaty? Nigdzie w aplikacji na telefonie nie widzę takiej możliwości. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Vryko
#18 Luminarz#

Nie wiem, o jakiej apce mowa. Pewnie o Allegrowej. To tu nie pomogę, bo nie używam telefonu do pracy na All. A płacisz tą drogą:  https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Feather
#7 Wielbiciel#

Jak się nie da! Jak automatycznie link kieruję mnie do aplikacji. Tym linkiem da się zapłacić przez aplikację, tylko z poziomu samej aplikacji nie ma dojścia do tej zakładki! Kolejna porażka! 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zauważ że ten wpis jest z 2020  roku.😂

oznacz moderatorów

Feather
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem dlatego takie informacje trzeba aktualizować albo usuwać żeby nie wprowadzać ludzi w błąd

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Feather aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową, dlatego nie ma w niej możliwości przejścia do zakładki Rozliczenia z Allegro. Nie jest to błąd, jednak jak zauważyłeś można przejść do odpowiedniej zakładki klikając na telefonie link do zakładki Rozliczenia z Allegro

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@ravnadzi  Złoty dwadzieścia to nie dużo. Obowiązek zapłaty masz od dyszki. Daj sobie spokój z takimi głupotami. Weekend się zbliża. Są ciekawsze problemy w życiu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ravnadzi W aplikacji nie opłacisz rachunku. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w stacjonarnej wersji Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów