anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniia22
#8 Zapaleniec#

Do niedawna kiedy wyszukiwałam przedmiot, to u góry wyświetlały mi się propozycje od sprzedawców, od których juz coś w koszyku miałam, jak to ustawić z powrotem?

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

To nie jest rozwiązanie

oznacz moderatorów
frulik
#8 Zapaleniec#

Kolejna głupia zmiana na niekorzyść kupujących, jak i sprzedających.

"Szukaj wielu" w żaden sposób nie zapewni tego co wyrąbaliście (tak samo jak szukanie w odległości od kodu pocztowego, czy szukanie w zakończonych). Nie da się ustawić żadnych filtrów, więc ta opcja jest bezużyteczna. Do tego w aplikacji w ogóle tego nie ma. Wymyśliliście sortowanie "trafność" z której nikt mądry nie korzysta, bo nie wiadomo jak działa. Zmieniacie "obserwowane" na "ulubione" - zmiana **piiip**yczna - chcę coś obserwować zanim to kupię, a nie muszę tego lubić. Po za wprowadzeniem smarta nie widzę żadnej korzystnej zmiany.

Lubię kupować na allegro (i często kupuję), bo mam wszystko z jednego źródła i nie muszę szukać po wielu sklepach tego co potrzebuję (pomimo, że jest znacznie drożej niż w sklepach). Do tej pory godziłem się z tym. Czas to pieniądz, więc jeżeli mam tracić dużo więcej czasu na szukanie produktów i do tego płacić więcej, to wniosek nasuwa się sam.

oznacz moderatorów
hanqe
#7 Wielbiciel#

Nie chcę takiego rozwiązania. Chcę przywrócenia poprzedniej funkcji 😕

oznacz moderatorów
marta_k_5
#8 Zapaleniec#

Podpinam się, głosuję obiema rękami za powrotem tej funkcji!!! Ten, kto zdecydował o jej usunięciu, chyba nigdy nie... kupował na Allegro! Przywróćcie ją, proszę!

oznacz moderatorów
amrozowska
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się z przedmówcami! A najlepsze jest to, że ta nasza funkcja działa na aplikacji mobilnej;)

oznacz moderatorów
jm_krk
#2 Obserwator#

Ja również się zgadzam. Bardzo brakuję tej funkcji i takie zakupy na allegro zajmują więcej czasu. Dlatego też przerzuciłam się częściowo na zakupy stacjonarnie.

oznacz moderatorów
lukrowanee
#7 Wielbiciel#

Skasowali najlepszą funkcję, zakupy trwały moment i moznabylo latwiej porownac ceny i wybrać  lepszą ofertę. Co z tego ze jest na telefonie jesli chcialabym kupic od 3 sprzedajacych po 30 przedmiotow to jest masakra.. Czy są jakieś realne szanse na powrót funkcji?

oznacz moderatorów
-_Arturo_-
#8 Zapaleniec#

Też się czuje zdegustowany zaistniałym faktem, ta funkcja była bardzo użyteczna, jak coś potrzebowałem a nie miałem ciśnienia to dorzucałem do koszyka i lewitowało i jak dobrałem coś innego to kupowałem od jednego sprzedawcy. Łączyć i szukać czegoś na piechotę to masakra, przynajmniej jeszcze z aplikacji mi to działa...

oznacz moderatorów
Cordellos
#7 Wielbiciel#

Od kiedy nie ma tej funkcji rzadziej robię tu zakupy książkowe (główny mój cel wizyt na Allgero), no ale cóż, pewnie stała za tym jakaś "logika".

oznacz moderatorów
pawlakp15
#2 Obserwator#

Odkąd allegro nie podpowiada mi przedmiotów od sprzedawców z koszyka powoli przesiadam się na **piiip**. Zawsze jedna paczka, nie trzeba kombinować jak na allegro. I potwierdzam to była najfajniejsza funkcja.

oznacz moderatorów
diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

Był taki czas, że Allegro pokazywało w wyszukiwanych ofertach, że są one od sprzedawcy przedmiotów, które były w koszyku. Gdzie to zniknęło ?

Teraz muszę klikać każdą ofertę i sprawdzać kto jest dostawcą.

Nie można by dodać do wyszukiwanych wyników nazwy sprzedawcy ?

oznacz moderatorów
Client:33196414
#3 Debiutant#

Jeszcze gorzej, że nie widać kto jest sprzedawcą...

oznacz moderatorów
-_Arturo_-
#8 Zapaleniec#

Usuneli i nie ma takiej opcji, trzeba albo dać "szukaj wielu" albo mi jeszcze z poziomu starej aplikacji mobilnej ta funkcja działa.

oznacz moderatorów
Client:33196414
#3 Debiutant#

Ale niestety pewnie nikt nie przywróci bo zatrudnili kogoś kto nie ma pojęcia o User Experience i dali tej osobie możliwość podejmowania decyzji... Każdy kto korzysta z allegro widzi, jaka to była ważna opcja!

oznacz moderatorów
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

Chyba właśnie problemem jest to, że użytkownicy nie mają kontaktu z kimś decyzyjnym z Allegro, więc może tam w ogóle nie wiedzą, że taki problem się pojawił i jakiś praktykant po godzinach próbował coś z tym zrobić a potem uznał, że się nie da.

oznacz moderatorów
jujotte
#7 Wielbiciel#

Do niedawna kiedy wyszukiwałam przedmiot, to u góry wyświetlały mi się propozycje od sprzedawców, od których juz coś w koszyku miałam. Usunięcie tej funkcji do jakaś UXowa niedorzeczność, gratuluję Allegro, że na tak konkurencyjnym rynku możecie pozwalać sobie na decyzje wywołujące tyle rozczarowania u użytkowników. 

oznacz moderatorów
mikeeb
#1 Nowicjusz#

Ja też korzystałem często z tej funkcji. Odkąd jej nie ma to nie mam cierpliwości wyszukiwać osobno u każdego ze sprzedawców z koszyka = mniej kupuję.

oznacz moderatorów
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

Miesiące mijają i wygląda na to, że Allegro nie jest w stanie przywrócić tej funkcjonalności albo osoby decyzyjne uznały, że mają ważniejsze sprawy na głowie. Ja rozwiązałem ten problem zmniejszając zakupy na Allegro i korzystając z alternatywnych sklepów. Polecam.

oznacz moderatorów
-_Arturo_-
#8 Zapaleniec#

No ja podobnie bo w szukaj u wielu to działa tak że nie działa i musze szukać na piechotę, albo jak znam sprzedawców to wiem co mogę jeszcze dobrać. Generalnie zakupy na Allegro od jakiegoś czasu stają sie dla mnie traumą ze względu na szukanie i bezsensowne marnowanie czasu by wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

oznacz moderatorów
-_Arturo_-
#8 Zapaleniec#

Nadmienię jeszcze żę jeśli jakiś "mózg" z Allegro czyta te nasze gorzkie żale to proponuje mu użyć funkcji szukaj wielu i odnaleśc 4 przedmioty: multiconstruction 4 mm + multiconstruction 6 mm + multiconstruction 8 mm + multiconstruction 10 mm. Nie ma ani jednego sprzedawcy z tym asortymentem pojedynczo, tak mi koszyk podpowiadał jak już coś miałem od kogoś, a w chwili obecnej nie będe płacił za wysyłkę 1 wiertła które mogę kupić w Leroyu, albo kupował 3 by mieć wysyłkę za darmo.

oznacz moderatorów