anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak usunąć domyśny sposób dostawy na paczkomat inpost ?

marcin4748
#8 Zapaleniec#

Raz nadałem paczkę do brata do innego województwa i teraz domyślnie tam ustawia mi przesyłkę. Jak to zmienić ? Chce żeby domyślnie ustawiał DPD, a informacje o inpost, były usunięte

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marcin4748, aktualnie trwa test, w którym podpowiadamy dostawy do punktu, nawet jeśli preferujesz dostawę pod adres za pomocą kuriera. Podpowiadamy ten punkt, który ostatnio wybrałeś.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

marcin4748
#8 Zapaleniec#

"Podpowiadamy ten punkt, który ostatnio wybrałeś."

To jest kłamstwo !! ostatnio wybierałem wielokrotnie dostawę przy pomocy DPD na całkiem inny adres. A wy ciągle ustawiacie jako domyślną wysyłkę ten *** paczkomat

oznacz moderatorów

123BEATAR
#1 Nowicjusz#

Może po prostu nie podpowiadajcie, będzie lepiej. 

oznacz moderatorów

setop
#7 Wielbiciel#

Pytanie dotyczy tego, jak usunąć paczkomat, który jest w innym mieście.

Chodzi o to, żeby raz na zawsze pozbyć się ze swojego konta paczkomatu, go którego raz zamówiłem, bo byłem akurat na wakacjach za Suwałkami i teraz przy kolejnych zamówieniach paczki lądują na Suwalszczyznie, a ja jestem już na Dolnym Śląsku. Bo "system" tak "podpowiada", że nawet kiedy świadomie kliknę dostawę kurierem na adres na Dolnym Śląsku, to po 2 dniach dostaję SMSa, że przesyłka już oczekuje radośnie w paczkomacie na Suwalszczyznie...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@setop Jeśli zmieniłeś metodę dostawy podczas składania zamówienia, nie jest możliwe, żeby paczka trafiła do paczkomatu. Paczkomat przestanie się podpowiadać jako domyślny, kiedy przestaniesz zamawiać do niego towary.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

setop
#7 Wielbiciel#

Ponawiam pytanie: jak usunac paczkomat na Suwalszczyznie. Nie wybieram się juz na Suwalszczyznę. Nie chcę tego paczkomatu na moim koncie. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@setop Nie usuniesz go. Kiedy przestaniesz go wybierać, nie będzie się więcej podpowiadał podczas wypełniania formularza opcji dostawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Albartosz5050
#9 Pomysłodawca#

Niech pan uważa co pan klika w ersji WWW na jaki sposób wysyłki

oznacz moderatorów

marcin4748
#8 Zapaleniec#

Chore jest to że za każdym kolejnym zamówieniem muszę to przestawiać !! chore jest to że nie mogę usunąć tego paczkomatu z zapamiętanych !!

oznacz moderatorów

123BEATAR
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie ten sam problem, dokładnie raz wybrałam paczkomat w innym mieście, w międzyczasie wielokrotnie robiłam zakupy do paczkomatu u siebie, a tu nagle niemiła niespodzianka, nieoczekiwanie pojawił się ten z przed około roku i poszło. WKURZAJĄCE

oznacz moderatorów