anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak usunąć domyśny sposób dostawy na paczkomat inpost ?

marcin4748
#8 Zapaleniec#

Raz nadałem paczkę do brata do innego województwa i teraz domyślnie tam ustawia mi przesyłkę. Jak to zmienić ? Chce żeby domyślnie ustawiał DPD, a informacje o inpost, były usunięte

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marcin4748, aktualnie trwa test, w którym podpowiadamy dostawy do punktu, nawet jeśli preferujesz dostawę pod adres za pomocą kuriera. Podpowiadamy ten punkt, który ostatnio wybrałeś.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

marcin4748
#8 Zapaleniec#

"Podpowiadamy ten punkt, który ostatnio wybrałeś."

To jest kłamstwo !! ostatnio wybierałem wielokrotnie dostawę przy pomocy DPD na całkiem inny adres. A wy ciągle ustawiacie jako domyślną wysyłkę ten *** paczkomat

oznacz moderatorów

123BEATAR
#1 Nowicjusz#

Może po prostu nie podpowiadajcie, będzie lepiej. 

oznacz moderatorów

setop
#7 Wielbiciel#

Pytanie dotyczy tego, jak usunąć paczkomat, który jest w innym mieście.

Chodzi o to, żeby raz na zawsze pozbyć się ze swojego konta paczkomatu, go którego raz zamówiłem, bo byłem akurat na wakacjach za Suwałkami i teraz przy kolejnych zamówieniach paczki lądują na Suwalszczyznie, a ja jestem już na Dolnym Śląsku. Bo "system" tak "podpowiada", że nawet kiedy świadomie kliknę dostawę kurierem na adres na Dolnym Śląsku, to po 2 dniach dostaję SMSa, że przesyłka już oczekuje radośnie w paczkomacie na Suwalszczyznie...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@setop Jeśli zmieniłeś metodę dostawy podczas składania zamówienia, nie jest możliwe, żeby paczka trafiła do paczkomatu. Paczkomat przestanie się podpowiadać jako domyślny, kiedy przestaniesz zamawiać do niego towary.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

setop
#7 Wielbiciel#

Ponawiam pytanie: jak usunac paczkomat na Suwalszczyznie. Nie wybieram się juz na Suwalszczyznę. Nie chcę tego paczkomatu na moim koncie. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@setop Nie usuniesz go. Kiedy przestaniesz go wybierać, nie będzie się więcej podpowiadał podczas wypełniania formularza opcji dostawy.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

haplok
#7 Wielbiciel#

Czy "Test" nadal trwa?

Irytujące dla mnie jest, że Allegro ciągle zmienia mi metodę dostawy na paczkomat, gdy ja w 95% przypadków wolę kuriera. Z tego powodu kilkukrotnie dostawa miała formę, która jest dla mnie niewygodna.

oznacz moderatorów

Albartosz5050
#9 Pomysłodawca#

Niech pan uważa co pan klika w ersji WWW na jaki sposób wysyłki

oznacz moderatorów

marcin4748
#8 Zapaleniec#

Chore jest to że za każdym kolejnym zamówieniem muszę to przestawiać !! chore jest to że nie mogę usunąć tego paczkomatu z zapamiętanych !!

oznacz moderatorów

123BEATAR
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie ten sam problem, dokładnie raz wybrałam paczkomat w innym mieście, w międzyczasie wielokrotnie robiłam zakupy do paczkomatu u siebie, a tu nagle niemiła niespodzianka, nieoczekiwanie pojawił się ten z przed około roku i poszło. WKURZAJĄCE

oznacz moderatorów

szmoon
#8 Zapaleniec#

Hej, czy coś się zmieniło? Po tym jak zakończył mi się pakiet smart i chciałem go odnowić wraz z nowym zakupem produktów (co się nie udało - smart wybrany jako opcja, jednak i tak doliczyło mi za paczki a smart był nieaktywny), moje sposoby dostawy zmieniły się na allegro one box co było dla mnie niemiłym zaskoczeniem. Teraz chciałem zamówić do paczkomatu, jednak moje paczki lądują w punkcie odbioru. Nie widzę możliwości zmiany punktu dostawy z menu ustawień, dlaczego? Jeśli przesyłka jest w statusie "Zakup opłacony", a jeszcze nie przeskoczyła na "Oczekuje na nadanie", to taka opcja mogłaby się pojawić również w tym miejscu.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @szmoon. Widzę, że na Twoim koncie usługa Allegro Smart jest aktywna. Być może sprzedający nie posiada oznaczenia Smart w swoich ofertach i dlatego darmowa dostawa nie była dostępna podczas składania zamówienia. Dodam, że punkt i adres dostawy możesz dowolnie zmieniać podczas finalizowania zamówienia. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

szmoon
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że jest aktywna. Kupiłem ją później. Opisywałem sytuację z 23 czerwca. Wiem, że można zmienić podczas finalizowania zamówienia. Kłopot był taki, że opcja domyślna została zmieniona przez Allegro. Nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Obecnie nie wiem czy coś źle kliknąłem, jednak chciałbym to poprawić zanim zamówienie zostanie obsłużone przez sprzedającego. Nie ma takiej możliwości, więc zasugerowałem, że mogłaby się pojawić. To wszystko.

oznacz moderatorów