anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć paczkomat z listy proponowanych do wysyłki?

jwalentek
#8 Zapaleniec#

Kupiłem raz towar z dostawą do paczkomatu w innym mieście. Teraz proponuje mi cały czas ten paczkomat jako domyślny. Jak go usunąć z listy "moich" paczkomatów?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jwalentek Sugeruję, abyś wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki. System podstawia domyślnie automat, który został ostatnio wybrany. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

djpiter_2004
#7 Wielbiciel#

Chyba jednak nie. Zainstalowałem dziś aplikację allegro na nowym telefonie i przez pomyłkę kupiłem na stary paczkomat w innym mieście 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@djpiter_2004 Kiedy wybierzesz inny punkt odbioru, przy następnym zakupie to on będzie się podpowiadał.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jwalentek
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Niestety, ale to nie pomogło. Za każdym razem przy zakupie aplikacja proponuje mi paczkomat w innym mieście, do którego raz wysłałem paczkę.

Czy nie możecie po prostu dodać przycisku "Zapomnij ten paczkomat" ??? Po co mi system proponuje wszystkie paczkomaty z których kiedykolwiek korzystałem. Przecież jest wyszukiwarka. Rozumiem, że programista się wysilił, aby zapamiętywać to wszystko, ale ta funkcjonalność robi więcej szkody niż pożytku. nie robi się funkcjonalności, która 1% ludziom ułatwia robotę, a 99% ludziom przeszkadza.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję za sugestię. To cenne, co sądzą klienci na temat naszych rozwiązań i samu proponują nowe. Z kolei ja proponuję na początek wyczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie. Jest to zalecane przez nas rozwiązanie, ponieważ zapisane dane w pamięci aplikacji są często powodem takich błędów. Zalecam też większą czujność przy wyborze paczkomatu mając na uwadze wcześniejsze problemy. Jeśli czyszczenie danych w aplikacji nie pomoże - daj mi znać. Zgłoszę sprawę do działu technicznego.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@djpiter_2004 

Te ciasteczka to - masz rację - po stronie Allegro się zapisują.

Mam dokładnie tak samo, gdy używam w pracy stacjonarnego, w domu 2 różnych laptopów i aplikacji w telefonie. Ich AI chce Ci pomóc.

Ba ... kupując i płacąc Mastercard zapamiętuje kartę. Gdy zapłacę BLIK następnym razem podpowiada BLIK. Także trzeba uważać mając podpiętą kartę firmową, żeby prywatny zakup

- odznaczyć fakturę

- zmienić z Mastercard na BLIK lub pobranie.

 

Allegro jest przodownikiem w decydowaniu za nas prawie we wszystkim. My musimy uważać na to co Allegro z nami robi.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

jwalentek
#8 Zapaleniec#

I to jest błąd. Ja akurat lubię "nie zastanawiać się" już po wystarczającym wysiłku podczas wyboru odpowiedniego towaru. Potem ma już wszystko potoczyć się "z automatu" czyli tak jak do tej pory. Zmuszanie mnie do podejmowanie kolejnych decyzji zniechęca do kupowania tutaj. Już kilka razy przez te "wspaniałe" podpowiedzi wysłałem sobie przesyłkę do paczkomatu do innego miasta. Ja już nie chcę widzieć tego paczkomatu na oczy, a tu system proponuje mi go jako pierwszy wybór. JPR !!!

oznacz moderatorów