anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać zwrot pieniedzy?

fedora11
#7 Wielbiciel#

Chciałam złozyć skargę na sprzedajacego.
W aukcji była nieprawdziwa informacja. Napisano telefon z dystrybucji europejskiej, a po roku uzytkowania dowiedziałam sie, ze nie moge naprawić w serwisie Autoryzowanym Xiaomi, poniewaz telefon nie jest zarejestrowany w bazie, czyli pochodzi z rynku pozaeuropejskiego.
W telefonie był odblokowany bootloader, przez co nie mogłam płacic telefonem i byłam narażona na to, ze różne aplikacje mogły zbierać dane i wysyłać hasła.
Nie działa tez mozliwość aktualizacji androida do 13.
Sprzedajacy zaproponował, zebym wysłała telefon do niego, to naprawi w ramach gwarancji, a ja uważam, ze powinien mi zwrócic pieniadze, ponieważ został mi sprzedany telefon z wada ukryta. Obecnie nawet nie moge napisać opini sprzedajacemu ponieważ minęło 10 miesiecy od zakupu.
Jak moge rozwiazać tę sprawę

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fedora11 zakup pochodził od osoby prywatnej czy firmy? Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fedora11
#7 Wielbiciel#

Telefon kupiłam od firmy

Kontakt z osoba odbierajaca telefony jest bardzo nieprzyjemny. Odłozył słuchawke w trakcie rozmowy. Jeszcze nie spotkałam sie z taką arogancja.

Podsumowując czuję sie oszukana.

Numer zamówienia:7d349ab0-9646-11ed-801b-49d70c3089f0

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fedora11 Wciąż powinnaś mieć możliwość rozpoczęcia dyskusji, co zalecam. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia. Jeśli tego nie zrobi, nasz pracownik włączy się do sporu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Składaj reklamację i to poprzez Allegro, masz ich pomoc: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów