anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak włączyć ciemny motyw Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lookso
#8 Zapaleniec#

Witajcie,

Cieszę się, że kolejny raz mam przyjemność oraz możliwość testowania nowych funkcjonalności Allegro, a tym razem również dzielenia się uwagami na forum.

Od kilku lat prowadzę projekt o nazwie "Allegro - dark" https://userstyles.org/styles/121309/allegro-dark ale niestety w ostatnim roku prace nad tym projektem są bardzo utrudnione ze względu na obfuskację klas poprzez skrypt znajdujący się w Webpacku Allegro. Klasy na stronie zmieniają się praktycznie codziennie, więc aktualizacje bym musiał prowadzić 24/7... Pytałem kilka pracowników Allegro, czy byłaby możliwość zachowania normalnych nazw klas na stronie, ale niestety brak odpowiedzi w tej kwestii.

Coraz więcej ludzi korzysta z ciemnych motywów i pojawiło się też "prefers-color-scheme" media query. Google, Microsoft i poszczególne serwisy już używają tą funkcję. Może czas na Allegro? 😊

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
Stol-MarKamzol
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie. Przepraszam że wtrącam się w rozmowę. 

 

Chciałem.zapytać czy znajdę jeszcze gdzieś Stara wersję Allegro Sprzedaz ? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i informacje..pozdrawiam 

oznacz moderatorów
malikS
#7 Wielbiciel#

czy telefon czy PC, nie świecą sobie po oczach, jest ok, ale w CSS nie widzę koloru wewnętrznych bloków, i dalej mam czarne, czarny jest zbyt kontrastowy, ciemny motyw to teraz głębokie szarości, tak też ustawiłem w CSS ale właśnie tylko tło strony się zmieniło, na tabele to nie zadziałało. 

oznacz moderatorów
Neo0001
#8 Zapaleniec#

Ja mam telewizor OLED jako monitor więc ciemny motyw to dla mnie radość dla oczu, które się nie będą się męczyć oraz ekologia 🙂

oznacz moderatorów
tet14
#1 Nowicjusz#

Jak zmienić tło aplikacji

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę że nie ma takiej możliwości, były wątki i pytania już o tym np: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ciemny-motyw-allegro/td-p/93

oznacz moderatorów
hubertn8n
#9 Pomysłodawca#

Cześć,

 

Może to pomóc wielu osobom, ponieważ nie ma oficjalnego ciemnego motywu Allegro, ale jest opcja wymuszenia w Chrome:
1. Wpisz w nowej karcie "chrome://flags".

2. Wyszukaj "Auto Dark Mode for Web Contents".

3. Przestaw na "Enabled with selective inversion of non-image elements".

4. Zrestartuj Chrome.

5. Voila.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Było to już kilkakrotnie poruszane, był nawet "zgłoś swój pomysł" allegro zastanawia się.😁

oznacz moderatorów
hubertn8n
#9 Pomysłodawca#

Nie czytałem całego forum, ale szukałem w internecie rozwiązania, niestety oficjalny ciemny motyw Allegro jest dostępny tylko dla urządzeń przenośnych, a że znalazłem taką opcję, to dzielę się, bo po komentarzach w necie zauważyłem, że sporo ludzi szuka tej opcji 🙂

oznacz moderatorów
lookso
#8 Zapaleniec#

To przykre, że przez ostatnie 2 lata Allegro nie zrobiło zupełnie nic w tej kwestii, poza zmianą nazwy mojego tematu z "Ciemny motyw Allegro" na "Jak włączyć ciemny motyw Allegro?". Ja takiego tytułu nie ustawiałem! A rozwiązanie tematu poprzez odpowiedź użytkownika hubertn8, to jest żenada. W sensie nie mam nic do tego użytkownika, tylko co do sposobu "rozwiązania" problemu przez Allegro...

oznacz moderatorów
zibi4u
#7 Wielbiciel#

Masz rację. Rozwiązanie jak cholera. Już nie wspomnę, że używam Safari na komputerze MAC. Nie o takie rozwiązania tu chodzi a Allegro czy **piiip** śpią w najlepsze zaś strony jebią po oczach zwłaszcza wieczorem. Może ktoś się w końcu ogarnie bo coraz rzadziej korzystam z serwisów. Szkoda mi oczu.

oznacz moderatorów
lookso
#8 Zapaleniec#

@zibi4u jest małe światełko w tunelu, bo na Androidzie przez Google Chrome jak wyświetlam zakładki "Ulubione" lub "Moje Allegro", to od jakiegoś czasu pojawia się ciemny motyw, kiedy ma się ustawiony ciemny tryb w systemie. Ale to tylko w tych zakładkach. Oby niebawem pojawiło się w większej ilości miejsc i na PC również.

oznacz moderatorów
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Chyba właśnie po wielu latach doczekaliśmy się domyślnego ciemnego motywu allegro. Myślę, że jest całkiem ok.

oznacz moderatorów
Maikel1989
#2 Obserwator#

Jestem tu własne dlatego, że szukam jak to wyłączyć. Dla mnie koszmar, mam ciemny motyw na iMac i wszystko mi pasuje ale allegro wolałem białe.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Maikel1989 Jeśli chcesz włączyć jasny motyw, zjedź na sam dół strony Allegro i kliknij w podświetlony przycisk "Motyw urządzenia" i dostosuj wygląd. 

ko_alka_0-1709579023558.png

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
borro85
#1 Nowicjusz#

👍

oznacz moderatorów
Karoluss
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów