anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć danego sprzedawcę z wyników szukania?

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

Aktualnie dość dużo kupuję na allegro. Niestety jeden ze sprzedawców posiada ponad 50% wszystkich ofert ok. 1100 z 1800. Problem jest taki, że produkty jego są bardzo zawyżone. Chciałbym go pominąć w wyszukiwanych gdyż utrudnia mi zakupy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie kupię tego co mnie interesuje gdyż on zaśmieca mi wyniki wyszukiwania a ja nie mam ochoty przeglądać 30 stron.

 

Dzięki za wszystkie wskazówki i rady 🙂

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere  linkuj tematy 😄

oznacz moderatorów

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

tzn?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Dream_MasteR  Było parę tematów, możliwe nawet, że piszesz o jednym sprzedawcy z tych wątków, więc warto podbić, tylko  nie mam linków pod ręką.

Na tę chwilę jedynym wyjściem są rozszerzenia, które @Knowhere  chyba podpowiadał gdzieś na forum.

Można w sumie zgłosić nowy pomysł, nie widziałem jeszcze czarnej listy sprzedających na liście pomysłów, choć tematy już się przewijały

oznacz moderatorów

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

Dobrze wiedzieć, że taki problem istnieje. Postaram się znaleźć a jak Ci się trafią pod ręką będę mega wdzięczny!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Dream_MasteR Już dorzuciłem do poprzedniego posta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

@Knowhere Niestety ale rozszerzenie nie działa mi na Chrome /win10.

Czy ja to muszę jakoś aktywować? Z logicznego punktu widzenia po naciśnieciu buttony "save" powinno mi z automatu ukrywać w/w wyniki prawda?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Dream_MasteR W jakim sensie Ci nie działa?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

Dodałem użytkownika na black liste

Czyt: nazwe użytkownika i ciągle widzę jego ofery na liście. Próbowałem również wykluczyć użytkowników poprzez % pozytywnych komentarzy itp. Nie filtruje mi ten soft poza ofertami sponsorowanymi

oznacz moderatorów

Dream_MasteR
#3 Debiutant#

Dobra cofam to, trzeba przeładować na kolejną stronę wtedy działa f5 nie działa 😜

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Dream_MasteR Może Ctrl+F5 zadziałałby lepiej?😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów