anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć oferty z Chin?

Client:28053245
#9 Pomysłodawca#

Do szału mnie doprowadza nowa opcja wpuszczenia chińszczyzny na Allegro. Za każdym razem muszę pamiętać, żeby przeklikać "wysyłkę z Polski", żeby nie widzieć zalewu tym chłamem. Nie dość było zalewu [edycja] z **piiip**s od polskich straganiarzy to teraz Allegro miało światły pomysł, żeby przetransportować tutaj główne źródełko tego [edycja]

Czy jest jakaś magiczna opcja w ustawieniach, żeby defaultowo nie wyświetlać ofert z Chin? Nie mogę najmniejszego dziadostwa wyszukać, żeby nie mieć 10x więcej ofert [edycja]

Druga sprawa, czy jest jakaś opcja, żeby skutecznie opluć allegro za psucie wrażeń konsumenta? Dobrze allegro działało, to musieli zacząć psuć tym[edycja]

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Też mnie to do szału doprowadza, ale czy jest na to sposób nie wiem.

Samo Allegro to raczej w to graj żeby się tu wystawiali, zawsze to dodatkowa kasa, a jak wiadomo to jest ich priorytetem.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystko jest raczej robione by rodowitych ,drobnych ,uczciwych sprzedawców przegonić lub zniechęcić do wystawiania a Chińczyk ma być wszędzie gdzie tylko zajrzysz . Możesz jedynie wpisywać różne filtry np. wysyłka z Polski , SS , Faktura VAT , czy wysyłka smartem.

oznacz moderatorów