anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienia o nowościach produktów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
TDA69
#8 Zapaleniec#

Witam , jak wyłączyć uciążliwe powiadomienia o nowościach bo co dziennie przychodzi mi na mejla, i przez to kasuje wszystkie ważne wiadomości bo codziennie przychodzi wiadomość jest to już tak irytujące że już denerwuje i chcę chyba już  nawet usunąć konto , do takiego już etapu dochodzi. Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
TDA69
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie dziękuję od 3 miesięcy sie z tym borykałem i już mnie brało 😉 dziękuję, dziękuję , dziękuję.  Czyli ptaszka zaznaczam i nie trzeba gdzieś klikać zapisz lub coś wystarczy wyjść 😉 DZIEKUJĘ  BARDZO za Pomoc - jaki to było uciążliwe, dziennie wiadomość... 😉 

oznacz moderatorów
TDA69
#8 Zapaleniec#

Witam, za szybko się cieszyłem, jednak dziennie mi jakieś powiadomienie przychodzi, wkurza mnie to bo już zaczyna mnie to nękać dzienie muszę wchodzić na pocztę i to kasować, jak bym nie miał co innego do roboty. Proszę Miśki i Smerfetki pomóżcie mi bo zaczynam rzucać telefonem 😉 pozdrawiam serdecznie Damian TDA69

oznacz moderatorów
TDA69
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, no nie działa to dziennie przychodzi mi powiadomienie o nowych produktach, co mnie to zupełnie nie interesuje, przez co zaniedbuję inne ważne mejle bo od jakiegoś czasu przychodzi to z allegro, czy jedyny sposób to wylogować się całkowicie z portalu czego bym nie chciał robić bo się fajnie kupuje. Ale proszę zrozumieć moje wzburzenie tym tematem. 

"Damian zobacz 6000 nowych ofert... Damian zobacz 2345 nowych ofert... no zwariował ktoś by dziennie coś dostawać.... - przepraszam.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TDA69 W zakładce, którą wskazał @LEW433, dwie pierwsze pozycje powinny być odznaczone (wszystkie kwadraty puste), jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień o charakterze promocyjnym. Czy właśnie tak jest u Ciebie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TDA69
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry - nie wiem jak się to stało ale już nie przychodzą uciążliwe wiadomości ale wcześniej też kliknąłem żeby nie przychodziło ale teraz już nie ma jeszcze raz zaznaczyłem wszystkie ptaszki i odznaczyłem tym raz pewnie się coś zatwierdziło - zadziałało - dziękuję temat uważam za rozwiązany jak na tę chwilę - dziękuję serdecznie.

oznacz moderatorów