anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć przekierowanie na szukanie czegoś innego?

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

Szukam frazy 'aaa' ale wasz z d... algorytm zmienia mi szukanie na 'bbb'. Jak to wyłączyć???

Przykład, szukam "lacznik plot" to zmieniaci mi to na: "włącznik pilot". DLACZEGO???

https://allegro.pl/listing?string=lacznik+plot

Jak to wyłączyć?!?!?!?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nazwa_usera Kliknij w podświetlony link "lacznik plot", wtedy zostaniesz przeniesiony do wyszukiwania z tą frazą. 

ko_alka_0-1710061792325.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

 @ko_alka Ja rozumiem że wasz algorytm wyszukiwarki to bardzo zaawansowana technologia stworzona przez specjalistów. 

Ale użytkownikami allegro zazwyczaj są prości ludzie bez wykształcenia w kierunku informatyki, emeryci, rolnicy, pracownicy techniczni i "budowlańcy" którzy nie mają czasu ani wiedzy godzinami filtrować wyników wyszukiwania.

Miałem kiedyś dużo telefonów od takich właśnie ludzi żeby wysłać im za pobraniem bo na allegro to oni nie potrafią kupić, bo "nie widzą gdzie wpisać". 

Osobiście gdybym szukał łączników do ogrodzenia to wybrał bym lokalnego dystrybutora tych produktów ze względu na czas i nie uwierzysz ale również cenę i warunki ewentualnej obaługi gwarancyjnej.

Może lepiej by było żeby wyszukiwanie i kupno czegoś było prostsze?

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

No chyba kpisz. Mi chodzi o wyłączenie tej opcji całkowicie!

Nie chce w to klikać ZA KAŻDYM RAZEM!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nazwa_usera Wyszukiwarka Allegro to jedno wielkie dziadostwo!, większość z nas szuka przez Google.

oznacz moderatorów