anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wylogować się z allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Od jakiegoś czasu mam problem, jak wylogować sie z Allegro?

Nie chce być cały czas zalogowany, a nie mogę odszukać tej opcji. 

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Nigdzie nikomu nie sugerowałem dokupować monitorów, tylko poinformowałem Twojego towarzysza niedoli ile taki monitor kosztuje (na podniesiony przez niego zarzut, że nie każdego stać na nowy komputer lub monitor).

To teraz gwóźdź programu: lapek, którego akurat mam na "warsztacie", rozdzielczość - no kto by się spodziewał - 1366x768😏
Normalnie magia, wszystko się mieści (a to jest większa wersja paska zadań, bo można urwać jeszcze ok. 10 px opcją "użyj małych ikon"). Jak to możliwe?

1366x768.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Fajnie pokazywać starą wersję paska, bez możliwości wyboru języka?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden A gdzie mogę dokonać wyboru pomiędzy starą, a nową wersją paska?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

A ja sprawdziłam jak jest u mnie i na stronie głównej faktycznie trzeba przesunąć w dół żeby opcja wylogowania się pojawiła, a na każdej innej jest ok. Wchodzę np w Moje oferty i z jej poziomu wylogowanie jest dostępne .

2020-07-02 (2).png2020-07-02 (3).png

_____________
Kama
oznacz moderatorów
boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

A u mnie  wtedy pojawia sie na chwilkę i przeskakuje do poprzedniego stanu i nie da sie wylogować.

 

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

Mistrzu. Ale ty nie masz możliwości wyboru języka! Masz stary pasek z którym na naszych starych komputerach problemu nie było.

Piszesz kompletnie nie na temat.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Mistrzu, jak widać wyżej, @Kaliope_Brzeg ma już nową wersję paska i jakoś sobie radzi. Kobieta, a nie płacze jak Wy, że ogarnąć nie może, bo złe allegro zrobiło jej na złość😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

Radzi, każdy z nas sobie jakoś radzi. Ty próbowałeś przez kilka godzin "pomóc", ja straciłem czas, bo uwierzyłem, że wiesz o czym piszesz. Jeszcze się pytasz gdzie zmienić stary pasek na nowy 😂 Nie poświęciłeś chwili, żeby chociaż dokładniej przeczytać i zapoznać się o co w temacie chodzi, nie rzuciłeś okiem na screeny. Poza tym próba ominięcia tej sytuacji przez nas to normalne rozwiązanie? Nie. A wystarczyło chociażby na szybko usunąć logo "smart" i pewnie wszystko wróciłoby do normy. Skakanie po różnych pozycjach w "Moim Allegro" i sprawdzanie gdzie uda się tym razem wylogować to nie jest dla mnie rozwiązanie. Skończymy to już, bo szkoda tracić więcej czasu. Bez odbioru.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek

Wystarczy pomniejszyć stronę do 90%, jak zrobiła to @Kaliope_Brzeg wylogować się i po bólu (a następnie kliknąć CTRL + 0, skoro 90% powoduje u Ciebie dyskomfort).
Albo po prostu zmienić laptopa na takiego, skoro już musisz go mieć, który przystaje do dzisiejszych standardów (ew. od razu trzeba było takiego kupić, a nie jakąś zabawkę).

A co do tego...
"Jeszcze się pytasz gdzie zmienić stary pasek na nowy 😂"

LightZealousCarpenterant-size_restricted.gif

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Ty już lepiej skończy pisać, bo się coraz bardziej kompromitujesz. Na cholerę bronisz Allegro? Mają usunąć ten problem, i koniec kropka! A laptopa to mam Lenovo ThinkPad X250, i w przyszłości nie mam zamiaru kupować większego niż 14".

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden

1. Nikogo nie bronię, a już na pewno nie allegro.
2. Co ma wielkość matrycy do jej rozdzielczości? Wiesz, że spokojnie można kupić laptopa z matrycą np. 13,3" i rozdzielczością 1920x1080? A jakby i to było za mało, to są też matryce o rozdzielczości 2160x1440 (również poniżej 14"). No ale jak już wcześniej napisałeś - nie każdego stać.
3. Jedynymi osobami kompromitującymi się w tym wątku jesteś ty i op.

EOT

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
skazik1
#7 Wielbiciel#

Witam

Najprostszy sposób

https://allegro.pl/logout

Enter

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
jarosko66
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki sam problem, nie ma opcji  " wyloguj" zmieniałem za radą rozdzielczość i przeglądarki z foxa na Google i ciągle jestem zalogowany? Co robić? całkowicie usunąć konto?

 i Podczas przesyłania pliku tu  allegro.jpg wystąpił następujący błąd: Nie można zapisać obrazu

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@jarosko66 W tym nowym menu, które wprowadzono w tym tygodniu, przycisk "wyloguj" widoczny jest tylko w zakładce "konto".
Poza tym, jak ktoś wyżej pisał, zawsze można zrobić https://allegro.pl/logout.php

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
jarosko66
#7 Wielbiciel#

Z uniżeniem potwierdzam  "wyloguj" znajduje się i jest widoczny tylko w zakładce "konto" uczę się jak niejaki prezydent cale życie! Dziękuje za podpowiedź, dopiero raczkuje na allegro zaledwie  dwadzieścia lat i ciągle się uczę tylko po co upierdliwe  zmiany ciągłe! Fajnie napisać o tym oficjalnie  bo chyba wielu użytkowników zmaga się obecnie z tym problemem!

oznacz moderatorów
jarosko66
#7 Wielbiciel#

#12 Orędownik# Bardzo dziękuje uczysz życia😁

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@jarosko66 Nie ma za co:) Jak już, to jedynie odczarowuję co niektóre technikalia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jak klikasz w prawym-górnym rogu w nazwę konta, masz zakładkę Konto i tam na samym dole będzie wyloguj się

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Bo od pewnego czasu "wyloguj" jest schowane, trzeba poklikać, aby znaleźć. Dawniej nie było schowane i nie było problemu.

oznacz moderatorów
heluska81
#8 Zapaleniec#

witam mnie też trafia bo nie da sie wylogować z allegro w telefonie wszystko sie wyswietla a jedynie pasek wyloguj sie schowany 😞 

oznacz moderatorów