anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wylogować się z allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Od jakiegoś czasu mam problem, jak wylogować sie z Allegro?

Nie chce być cały czas zalogowany, a nie mogę odszukać tej opcji. 

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Między 1280x800 a 1366x768 jest tylko 32 piksele więcej różnicy w pionie (czyli mniej więcej tyle, ile zajmuje pasek zadań).
U mnie na 1680x1050 jest jeszcze kupę miejsca pod tym boxem. Podejrzewam, że na 1280x1024 też spokojnie można się wylogować (ale nie chce mi się podłączać drugiego monitora).

Serio, dziwisz się że jest tak, a nie inaczej w czasach, gdy 1080p to standard w telefonach z ekranem 5"?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Geniuszu, nie każdego stać na nowy komputer, lub monitor.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden Używany monitor o rozdzielczości 1280x1024 można kupić spokojnie poniżej stówki. Nie trzeba od razu kupować całego kompa. Często na allegro można trafić takie używki po 30-50 zł + wysyłka.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Nie po to kupowałem laptopa, żeby teraz kupować do niego monitor. Jak bym chciał to bym kupił PC.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden To trzeba było kupić laptopa z tej dekady, a nie z poprzedniej. Obecnie wszystko jest dostosowywane pod urządzenia debilne mobilne (czyt. wszystkie elementy interfejsu są odpowiednio większe), które z reguły w standardzie mają rozdzielczość min. 1080p (1080 px w pionie), a tu zdziwienie, że na 768 px elementy interfejsu się nie mieszczą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

Dyskusja kto na jakim sprzęcie pracuje, porady, żeby dokupić sobie monitor jest bez sensu i nie ma co dalej tego ciągnąć, strona ma działać poprawnie każdym sprzęcie. A u mnie nie działa poprawnie na rocznym, ani na szesnastoletnim laptopie, więc wątek sprzętu proponuję zakończyć.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Bardzo dobrze wiem o czym piszę, bo 1080p to właśnie rozdzielczość 1920x1080 (1080 pikseli w pionie), a Ty podobno masz 1366x768 (czyli 720p z małym plusem) i dlatego właśnie nie mieści Ci się w pionie na ekranie box, który zawiera przycisk "wyloguj". Ot, cała filozofia.
Niemniej widzę, że jesteś z sortu tych, którzy swego czasu potrafili mnie przekonywać, że są kostki pamięci o pojemności 1,5GB albo że kości o pojemności 1GB zaczęły być produkowane dopiero wraz z wejściem na rynek DDR3, bo wcześniej nie było kości o tak dużych pojemnościach🤣

EDIT
Proszę bardzo, rozdzielczość 1680x1050 (pasek zadań ukryty, bo moja sprawa co tam mam). Możesz sobie sprawdzić w jakimkolwiek programie graficznym, jeśli potrafisz, ile jest pikseli od górnej krawędzi interfejsu do dolnej krawędzi boxa (podpowiem, że 722).

wyloguj.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Wiesz co, ty lepiej już nie pisz wcale. Mój laptop ma 3 lata, ale jak widać dla ciebie jest już z poprzedniej dekady. Na urządzenia mobilne jest aplikacja, a po drugie strona Allegro ma zupełnie inny układ na urządzeniach mobilnych, niż na komputerach. Poza tym, przy tej rozdzielczości, strony nie mają problemu we właściwym wyświetlaniu treści, tylko jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby pasek menu przesuwał się razem ze stroną.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden Bo taka rozdzielczość w matrycach laptopów, była standardem w poprzedniej dekadzie.
I bardzo dobrze, że wyszukiwarka jest zakotwiczona, bo gdy jest się na dole strony, to nie trzeba jej sunąć w górę, żeby skorzystać z wyszukiwarki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo, nie da sie wylogowac,  tragedia

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek
@qubiak-garden
@boutique_nemo

Taka sugestia obejścia problemu - nie próbujcie się wylogowywać będąc na stronie głównej allegro. Wejdźcie np. do zakładki "kupione" - tam nie wyświetla się reklama na górze strony, dzięki czemu box otwierany spod nicka kończy się na ok. 730 px w pionie razem z interfejsem przeglądarki (o ile nie ma się widocznego paska zakładek, a jedynie pasek kart i pasek adresu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

Niestety. U mnie kończy się menu na wysokości "ustawienia języka". Po ukryciu dolnego paska windowsa jest znacznie lepiej. Mogę zmienić język na angielski. Co więcej Allegro pozwala mi w ten sam sposób powrócić do języka polskiego. Niestety wylogować się w podany wyżej sposób nie sposób.

edit

Teraz doczytałem to w nawiasie. Nie testowałem tego, ale faktycznie tu tkwi problem. To jednak nie wina Allegro. To wina Mozilli. Zgłaszam zaraz na forum, że nie dostosowali przeglądarki do komfortowego korzystania z Allegro!

 

edit 2

 

Sprawdziłem z ciekawości jednak. Niestety, po wyłączeniu zakładek, nadal menu sięga tylko do zmiany języka.

 

@nat_not 

Długo modyfikacja tego menu jeszcze potrwa?

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

To nie wina przeglądarki, tylko interfejsu Allegro. Ja mam Chrome i jest to samo co u ciebie. A @Knowhere próbuje nam wmówić, że to nasza wina 😂😂😂

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@qubiak-garden 

Pewnie pracuje dla Allegro i to on jest odpowiedzialny za nowe menu ;))

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Wcale bym się nie zdziwił 😂 Mam nadzieję, że niedługo wejdzie konkurencja i namiesza trochę na rynku, bo to już się robi nudne.

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

Czy ja wiem czy nudne. Ja bym nie wpadł na prowizję od przesyłek, ba, dostawy własnej, usunięcia szukania w opisach, menu które nie pozwoli się wylogować i tym podobnych i wielu innych mniejszych i większych błędów 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden
@mariuszposylek

Skończyliście już smyrać się po końcówkach? To teraz zacznijcie czytać ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem, że to Wasza wina. Poświęcam swój prywatny czas (który widzę szkoda było marnować), podrzucam Wam rozwiązania (które mogą pomóc, acz nie muszą) problemu kompletnie mnie nie dotyczącego, a Wy nawet nie potraficie tego docenić.

A z tą moją rzekomą pracą w allegro, to trafiliście jak łysy grzywką o kant kuli.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Nas, jak pewnie nie tylko nas, interesuje tylko jedno rozwiązanie, zatrzymać pasek menu w miejscu. Czy to takie trudne do wykonania? Średnio rozgarnięty szympans by to szybciej zrobił.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@qubiak-garden To zatrudnij średnio rozgarniętego szympansa za kiść bananów, a na pewno szybko rozwiąże Twoje (i allegro) problemy z interfejsem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

Przeczytałem i nawet sprawdziłem wszystkie twoje pomysły także tracąc swój czas. Ale nie o to chodzi. Zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem, ale ty nie czytasz - sugestie dokupowania monitorów, insynuacja posiadania sprzętu sprzed kilku dekad, takie to trochę słabe i nie na miejscu. Także za próbę pomocy dzięki, ale takie przemyślenia zostaw dla siebie. A nam nie pozostaje nic innego jak czekać, aż Allegro naprawi problem, a to niestety może potrwać.

oznacz moderatorów