anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić sprzedawcę który wysyła podróbki zamiast oryginałów

MAMY ROZWIĄZANIE!
ainom84
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, kupiłam przez allegro perfumy. Kupuje tak perfumy od lat i nie miałam nigdy problemów. Zawsze towar był zgodny z opisem. Zawsze kupując na allegro czułam się bezpiecznie. Ale tym razem się nie udało. Sprzedający wystawił perfumy jako oryginalne, zapewnił mnie również o tym w dyskusji przed zamówieniem. Po odebraniu paczki okazało się że w pudełku po oryginalnych perfumach była podróbka. Na zwrócenie uwagi i prośbę o zwrot, sprzedawca zarzucil mi że jestem  - cwaniakiem który w ramach zwrotu na pewno chce mu odesłać podróbkę. Zostałam też obrażona na kilka sposobów. Odpowiedzi sprzedającego były agresywne i obraźliwe. Aktualnie jakoś przeżyję świadomość że zostałam oszukana ale chciałabym aby ten konkretny sprzedawca już nigdy więcej nikogo nie oszukał. Co mogę zrobić w tej sprawie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Yarrl
#9 Pomysłodawca#

Allegro ma na to wywalone - podróbek LEGO jest pełno.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czy możesz wrzucić zdjęcie tej podróbki???

oznacz moderatorów
beastieboy
#7 Wielbiciel#

Podróbka drogich Chanel Egoiste, na spodzie widoczne niewyraźnie zrobione napisy (powinny być idealne i czytelne).

IMG_1519.JPEGIMG_1518.JPEGIMG_1517.JPEG

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@beastieboy możesz to zgłosić z poziomu oferty, przez przycisk "zgłoś naruszenie zasad". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeszcze zdjęcie zakrętki 

oznacz moderatorów