anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić dane odbiorcy przesyłki a tym samym miejsce dostawy

aculus
#7 Wielbiciel#

Zakładka Dane Odbiorcy jest nie aktywna. Nie mogę zmienić odbiorcy i miejsca dostawy. Jedyne co działa to wysyłka faktury na inny adres a nie o to mi chodzi. Sztuczna inteligencja nie jest w stanie pomóc. Z góry dziękuję za wsparcie,

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@aculus doprecyzuj proszę czy przy próbie zmiany adresu dostawy przy składaniu zamówienia wyświetla się jakiś komunikat? Jeżeli tak, pomocne będzie jak prześlesz zdjęcie komunikatu. W międzyczasie zachęcam również do wyczyszczenia ciastek (najszybciej zrobisz to poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE) oraz spróbowania zmiany adresu w oknie prywatnym incognito. Będę wdzięczna za informację czy powyższe kroki pomogły. 😊

oznacz moderatorów

aculus
#7 Wielbiciel#

Sa_nova dziękuję za twoją odpowiedź. Gdy próbuję zamówić produkt przez Koszyk to nie mam w ogóle opcji zmiany odbiorcy [fot.1], mogę za to zmienić adres faktury [fot.2] gdy zamawiam przez Kup i zapłać to pojawia się komunikat o błędzie [fot.3]. Po wyczyszczeniu ciasteczek udało się zamówić przez Kup i zapłać opcja z koszyka nadal nie działa a okno prywatne incognito jeszcze nie rozgryzłam 😞 Dziękuję za twoją pomoc.Allegro1.png

 

Allegro2.png

 

Allegro błąd.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

aculus
#7 Wielbiciel#

LEW433 - adresy są prawidłowe, nie mogę ich swobodnie wymienić przy zakupach z Koszyka. Przy  'Dane odbiorcy przesyłki' nie pojawia się zakładka 'ZMIEŃ ADRES' nie mam w co kliknąć żeby wybrać inny adres dostawy. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@aculus czy w innych przeglądarkach problem również występuje?

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

aculus
#7 Wielbiciel#

RaBarbar_ka - wypróbowałam Microsoft Edge i są te same trudności 😞

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aculus sprawdziłam to przed chwilą na dwóch przeglądarkach (Chrome i Firefox) i nie powtórzyłam tego błędu. Więc najprawdopodobniej pomoże skorzystanie z karty incognito i wyczyczenie pamięci podręcznej i ciasteczek tej, z której korzystasz. Daj proszę znać, czy to pomogło. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów