anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić zwrot towaru jeżeli dostałem tylko część zamówionych produktów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sylel
#2 Obserwator#

Kupiłem 4 części do samochodu (u jednego sprzedawcy), a ten przysłał mi tylko trzy z nich. Oczywiście po zorientowaniu się że coś jest nie tak (zbyt mała paczka jak na części które zamówiłem) zrobiłem kilka zdjęć na etapie rozpakowywania. Zdjęcia ewidentnie potwierdzają winę sprzedawcy. Teraz nie mogę się doprosić dosłania brakującego produktu (brak odpowiedzi od sprzedawcy). Chcę zwrócić części, tylko jak to zrobić jeżeli nie otrzymałem wszystkich, sprzedająy będzie żądał zwrotu czegoś czego mi nie wysłał.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sylel Jeśli zamówienie dotarło niekompletne, rozpocznij dyskusję. Opisz dokładnie sytuację i załącz zdjęcia, o których wspomniałeś. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sylel
#2 Obserwator#
  • Dyskusję rorpocząłem 19.01 i jak narazie nic się nie dzieje. Dostałem tylko jedną normalną odpowiedź na początku dyskusji i teraz cisza. 
oznacz moderatorów
sylel
#2 Obserwator#

Oczywiście odpowiedź sprzedawcy to bło coś na zasadzie "zajmiemy się wyjaśnieniem proszę czekać. A koszty rosną.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sylel Jeśli w dyskusji nic się nie dzieje, poproś o pomoc pracownika Allegro. To opcja, która jest tam dostępna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sylel
#2 Obserwator#

Również to zrobiłem- dwa razy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To teraz czekasz 14dni i odznaczasz jako nierozwianą i dostajesz możliwość złożenia wniosku do Allegro Protect.

oznacz moderatorów
sylel
#2 Obserwator#

Ok dziękuję i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale problem rozwiązałeś!!🤣

oznacz moderatorów