anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zwrócić towar przez Allegro a nie przez wysyłkę osobistą

marilla72
#2 Obserwator#

Dzień dobry, chcę zwrócić zamówione spodnie. Formularz podpowiedział mi zwrot samodzielny (do Chin).  Nie bardzo wiem, czy ten zwrot powinien być przez pocztę czy inaczej.Po otrzymaniu potwierdzającego maila zauważyłam możliwość zwrotu przez Allegro. Kiedy wchodzę w opcję zmień sposób wysyłki, pojawia się znów wysyłka osobista. Jak mogę dokonać zwrotu przez Allegro?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

az1rael
#21 Demiurg#

w ramach smarta to zwrot darmowy przez allegro masz na terenie Polski a tutaj zwracasz samodzielnie na Chiny paczka ok 80zł Poczta Polska i z miesiąc podróżowania do celu tak jest jak się nie czyta skąd się kupuje towar

oznacz moderatorów

marilla72
#2 Obserwator#

Mogłabym prosić o to samo- o czytanie pytania zanim się na nie odpowie.  Czyta się skąd jest towar. Pytanie moje było- jak mogę zmienić wysyłkę osobistą na zwrot przez Allegro. Zdaję sobie sprawę z kosztów. Nie pytałam o bezpłatny zwrot

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widocznie takie są warunki zwrotu u tego sprzedawcy z którymi trzeba się zapoznać przed zakupem. Kupiłeś od chińczyka licząc że że to dobra okazja cenowa a teraz możesz ponieś koszty odesłania które mogą nawet być większe niż wartość tych spodni.

oznacz moderatorów

marilla72
#2 Obserwator#

Rozumiem koszty i się z nimi zgadzam, Próbuję tylko skorzystać z ułatwienia zwrotu, które Allegro samo proponuje.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie ma zwrotu przez allegro zagranice poza ue, masz opcję we własnym zakresie allegro nie ma zamiaru odpowiadać za zwroty przez pół świata

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@marilla72 Nie ma darmowych zwrotów do Chin i Allegro nigdy takiej opcji nie oferowało.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

marilla72
#2 Obserwator#

a gdzie ja pytam o bezpłatną wysyłkę? Kupiłam z kosztem wysyłki i tak samo mogę odesłać, chcę skorzystać z opcji wyślij przez Allegro bo Allegro mi taką opcję podpowiada, tylko tyle

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@marilla72 Allegro nigdy nie oferowało wysyłek do Chin, tych płatnych również. I nie będzie takiej opcji. Opisy szablonów są jednorodne, więc nie sugerowałbym się podpowiedziami, które były tworzone głównie na rynek polski.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@marilla72 allegro nie pośredniczy w wysyłkach do Chin, doskonale wiedzą, że większość towaru "cudownie" znika po drodze 😉 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu zwrot jest nierealny, nieopłacalny,. Co innego jak składasz reklamację.

oznacz moderatorów