anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka jest możliwoś odzyskania wpłaconych pieniędzy lub zrealizowania dostawy dwóch zabawek.

Client:100326584
#1 Nowicjusz#

w dniu 24.05.2023r zakupiłem przez allegro w firmie - zhixuanbaihuo - dwie zabawki nr 13682744147 - Do dzisiaj (tj. 01.08.2023r) nie utrzymałem zamówionych zabawek ani zwrotu pieniędzy - a w allegro pod w/w numerem zabawki jest komunikat : ,,oferta nieaktualna" - jak odzyskać wpłacone za pośrednictwem Allegro i  PAYU pieniądze - 536,48 zł. za niezrealizowaną dostawę w/w zabawek lub jak wpłynąć na zrealizowanie dostawy. Obecny numer produktu w Allegro 13829771937. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Chińczyk z zawieszonym kontem. Dyskusja, po dobie wzywaj allegro na pomoc i project jak tylko się da...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100326584 rozpocznij proszę dyskusję ze sprzedającym tutaj. Gdy to zrobisz, sprzedający powinien odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mógł poprosić nasz zespół o wsparcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100326584 Tak długo czekasz, a jaki był czas dostawy? Oczywiście zakup widzisz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów