anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka jest polityka wobec podejrzanych firm

JJaro_o
#7 Wielbiciel#

 

Cześć, chciałem zapytać o politykę allegro dotyczącą podejrzanych firm. Padłem kiedyś ofiarą oszustwa firmy, która działa aktualnie na allegro. Chociaż na allegro opinie nie są złe to juz opinie w innych miejscach są przerażające. Ten sklep często nie wysyła zamówień, które były kupowane np. bezpośrednio na ich stronie. Często wysyła wadliwy towar, nie uwzględnia zwrotów itd. Oczywiście numer telefonu podany przez tą firmę nie działa (taki też podali na allegro).
 
Ja wiem o tym, że kupując przez allegro jest bezpieczniej, ale czy zupełnie jest allegro obojętne, że na platformie działają podejrzane firmy? Nie można by chociaż oznaczyć takiego sprzedawcę jako podejrzana firma?
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

brakestop
#15 Entuzjasta#

Oznaczenie kogoś bez wyroku sądowego to milionowe odszkodowania i tabun prawników, którzy by chętnie zarobili na rocznych obrotach spółki. Poza tym portal Prowizja.pl żyje z prowizji nawet na szemranych transakcjach. Patrz moje przypadki. Zakup z fikcyjnych kont a prowizje ponad 100 zł płacić trzeba 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

JJaro_o
#7 Wielbiciel#

A to, że firma podaje zmyślony numer telefonu na platformie allegro to nie można nic z tym zrobić?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a skąd wiesz że nie działa = jest zmyślony? może nie chcą by im klienci dzwonili do biura i się na nich darli? @JJaro_o 

oznacz moderatorów

JJaro_o
#7 Wielbiciel#

Tak, numer jest zmyslony. Na google jest podany taki ktory jest ciagle wylaczony

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@JJaro_o Możesz nawet dać link do ich oferty, tak można - przykładowy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie nazwala ich oszustami tylko Padłem kiedyś ofiarą oszustwa firmy

oznacz moderatorów