anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot środków za anulowane zamówienie w Google Pay?

szewa27
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy mógłbym prosić o odpowiedź, w jakim czasie mogę oczekiwać zwrotu środków za poniższy zakup?

1a9e0830-cf15-11ec-ae5c-1f10c40d0fad

Dostałem już od was z allegro email o zleceniu zwrotu środków dla mnie, ale niestety nie ma ich jeszcze. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szewa27 Cześć. 🙂 Zwrot został poprawnie zlecony 9 maja. Płatności Google Pay wymagają użycia jednorazowych tokenów, których numery mogą się różnić od numeru podpiętej i użytej karty. Za pośrednictwem tego tokena zwrot znajdzie się na karcie podpiętej do usługi. Jeśli nie możesz zlokalizować wpłaty, skontaktuj się z bankiem (wydawcą karty).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szewa27
#7 Wielbiciel#

A jeżeli nie podawałem przy zakupie żadnego tokena to czy teraz będzie problem ze zwrotem?

Czy powinienem już kontaktować się z bankiem czy jeszcze się wstrzymać ponieważ zwrot może potrwać jeszcze jakiś czas? Jeżeli tak to jaki? 

oznacz moderatorów

Feberos
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem. Minęło kilka dni i nadal brak środków na koncie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Feberos Cześć, sprawdziłeś rachunek karty podpiętej do usługi Google Pay? Jeśli nie możesz zlokalizować wpłaty, to skontaktuj się z bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Feberos
#7 Wielbiciel#

Tak już napisałem. Trzeba czekać nawet do 14 dni.

oznacz moderatorów