anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedna firma i ponad 23 różne konta (nicki) - czy kiedyś skończy się taki kant?

piimaa
#13 Ambasador#

Firma z Chin:

shenzhenshi luzheng maoyi youxian gongsi
shenzhenshi nanshanqu taoyuanjiedao xililongzhudadaobei meizhou
518000 Shenzhen
NIP: 91440300MA5ED3E58C

Takie dane jak wyżej ma podane w każdym koncie, a kont ma minimum 23, tyle mi się chciało zliczyć, reszty nie znam. Każde konto rejestrowane jest w chwili, w której poprzednie nałapie negatywnych komentarzy!

Czy Allegro widzi co się dzieje?  DLaczego taki kant jest dozwolony?

Nicki tej firmy to:

Perkf ; Prettyia ; Lutongtrade ; Boroyo ; Senernable ; Vioninxa ; Toinise ; Joycheer ; Qohawal ; Kittiny ; Sharprepublic ; Suntekstore ; Baosity ; Perfeclan ; Baoblaze ; Allony ; Blesiya ; Kgedon ; Suntekonline ; Amleso ; Fenteer ; Poekla ; Homyl

Naprawdę, dalej nie chce mi się już szukać.

Co jest moim zdaniem nie tak?

Nie rozumiem tego,  naprawdę nie rozumiem, zasady, godność, honor, uczciwość, rzetelność ... to wszystko pod kasę albowiem ponad kasą ...

Dlaczego tak można?  Jedna firma, jedna siedziba i tyle nicków, różnych kont... i wszystko po to aby ukryć negatywy na innych kontach i tak dzieje się od wielu, wielu miesięcy.

Przecież to jest chore albowiem w Polsce też już znalazłam np. jeden REGON/NIP, ten sam adres i wiele, wiele różnych kont.

Co się tu kurdę dzieje? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

cookie000
#15 Entuzjasta#

@piimaa 

Ot, taki paradoks. Allegro pozwala mieć wiele byle jakich kont, a jednocześnie hołduje śrubowaniu norm najwyższej jakości sprzedaży u tych, którzy mają jedno konto.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa, ta oferta jest już zakończona. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów