anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest mówiona i pisana nieprawda przez doradcow

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Zadałem pytanie otrzymałem 2 zupełnie inne odpowiedzi od 2 doradców nie wiadomo która odpowiedż jest prawdziwa jeśli jakaś odpowiedż jest prawdziwa. Niech doradcy pomiędzy sobą ustala czy mają dawać prawdziwe odpowiedzi czy pisać i mówić użytkownikom nieprawdę, bo tak w większości przypadków teraz jest że są udzielane nieprawdziwe odpowiedźi, konsultant nawet nie skonsultuje pytania z działem eksperckim żeby dać prawdziwa odpowiedż tylko są pisane i mówione bzdury i nieprawda.

Użytkownik gdy zadaje pytania chciałby poznać prawdziwą odpowiedź, niestety tak nie jest w większości przypadków.

Pytanie dotyczyło allegro pay. To już nie 1 taka sytuacja gdzie otrzymuje 2 różne odpowiedzi raczej żadna odpowiedź nie jest prawdziwa 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Z roku na rok liczba pracowników się podwaja, więc czego oczekujesz?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

odpisał ci bot i człowiek nieogarnięty w prawie i regulaminie

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Agent555 Możesz doprecyzować jakie pytanie zadałeś i jakie odpowiedzi otrzymałeś?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Cześć! Dopytaj o tę sytuację przez formularz i poproś o doprecyzowanie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka  dostałem doprecyzowanie  2 zupełnie inne odpowiedzi niewiadomo czy któraś jest poprawna czy obie są niepoprawne.

Doradcy sami nie znają odpowiedzi na pytanie i piszą  i mówią bzdury.

oznacz moderatorów