anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karty podarunkowe - łączenie kilku w jedną

MAMY ROZWIĄZANIE!
radekrp90
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakakolwiek opcja aby w jednym zakupie wykorzystać kilka kart lub połączyć kilka kart w jedną? 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
LEW433
#21 Demiurg#

Znowu są równi i równiejsi, nie da się włączyć wszystkim na raz, naprawdę? a w czym tkwi problem?🤔 Smart od zera także mają wybrani, allegro robi się do bani.😡

oznacz moderatorów
Joannaldz
#2 Obserwator#

@_HolaOla_ Czy wiadomo już kiedy zostanie to naprawione i wprowadzone karty podarunkowe będą się łączyć?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Joannaldz Nie mamy jeszcze określonego terminu wdrożenia dla wszystkich użytkowników. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
comaco2006
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem przed wyborem bonów mikołajkowych prośba o informacje gdzie mam wysłać zapytanie czy będę mieć możliwość łączenia bonów na moim koncie.  Prośba o informacje zwrotną, ponieważ od tego uzależniam wybór firmy która oferuje bony. 

oznacz moderatorów
ytrsylwek
#8 Zapaleniec#

Tak jak comaco napisał/a - mam do wyboru od klienta bony do platform - ale  musze wybrać jedną, i to już od Allegro zależy którą.

oznacz moderatorów
neoszw
#8 Zapaleniec#

Hej, niestety nie działa ;c mogę wybrać jedną.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw Hejka. W formularzu dostawy i płatności kliknij w [szczegóły] przy karcie podarunkowej. Pojawi się lista aktywnych kart:

Zrzut ekranu 2022-12-1 o 21.24.25.png

Zaznacz karty, które chcesz wykorzystać podczas zakupów

Zrzut ekranu 2022-12-1 o 21.24.11.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
neoszw
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw Żeby zweryfikować tę sytuację potrzebuję więcej informacji. Co dokładnie nie działa? Nie możesz zaznaczyć wielu kart, nie widzisz tych kart? Czy możesz przesłać zrzuty ekranu?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
neoszw
#8 Zapaleniec#

Przez aplikację nie mogę wrzucić zrzutów bo się cała zacina. Jak widać mogę wybrać pojedynczy kupon, nie mogę wybrać szczegolow. @ko_alkaScreenshot_20221201_214235.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw Obecnie łączenie kart jest dostępne w wersji descopowej. Spróbuj dokończyć zakupy za pomocą komputera lub wersji serwisu na przeglądarkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
neoszw
#8 Zapaleniec#

No i wsio jasne @ko_alka 😉 dzięki!

Wiemy coś kiedy appka przyjmie ten feature?

 

Pozdrawiam cieplutko!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw Dopiero dzisiaj opcja łączenia kart pojawiła się na descopie, zatem cierpliwości. 🙂 Planujemy to zrobić w 2023 roku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ytrsylwek
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam działa 🙂

oznacz moderatorów
nutiniss
#7 Wielbiciel#

Czy gdzieś jest już jakaś oficjalna informacja o tym, że kody można łączyć i regulamin określający ile kodów można łączyć w jednej transakcji? Chcę zakupić kody, ale wolałabym być pewna że łączenie zadziała, w innym wypadku zdecyduję się na inne sklep.

oznacz moderatorów
neoszw
#8 Zapaleniec#

Było w newsach.

Działa, potwierdzam

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@neoszw Dziwne bo dziś moderacja poinformowała że można łączyć. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Pewno że mogę przecież nawet wymieniłem.

Smyk

Empik

w innych nie kupowałem wiec nie wiem.

Można łączyć karty lub po prostu przy zakupie wybrać więcej niż jedną kartę co wychodzi na to samo.

jesteśmy w stanie wykorzystać karty na których nam coś zostało przy zakupie droższego towaru.

pozdrawiam serdecznie

edit:

Absolutnie nie licytuje się. Od kilku lat korzystam z wymienionych serwisów i jest to ogromne udogodnienie mnie jako klienta. Pisanie o tym co nam przeszkadza a co by można było zmienić to nic złego wręcz przeciwnie.

Pani moderator sama się broni i nie musisz stawać w jej obronie, kolejna sprawa nikt jej nie atakuje a jedynie poruszam coś czego mi brakuje a inni mają. Fakt skończmy temat. Uważam że portale muszą podąrzać za duchem czasu albo przegrywają z innymi ale co ja mogę wiedzieć.

pozdrawiam

oznacz moderatorów
horteusz
#7 Wielbiciel#

w Decathlonie też nie mają z tym problemu. Mozna zapłacić kilkoma kartami za produkt

 

oznacz moderatorów
min_i_mar
#7 Wielbiciel#

Euroagd pierwsze z brzegu. Do 10 kuponów można wczytać na jedną transakcję.

oznacz moderatorów