anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karty podarunkowe - podwójne obciążenie

doc_marta
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Zrobiłam dość pokaźne zakupy z użyciem kilku kart podarunkowych, za przesyłkę musiałam wprowadzić inny typ płatności (wybrałam kartę kredytową). W podsumowaniu widziałam, że zostanę obciążona wyłącznie za wysyłkę, ale z mojej karty kredytowej została pobrana cała kwota zakupu! Czy mogę prosić o pomoc? Widzę, że środki z karty podarunkowej również "zeszły", więc jestem podwójnie obciążona za zakup... Co mogę zrobić? Kupowałam m.in. ebooki, nie mogę ich zwrócić 😞

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli 2x pobrało za ten sam zakup to 1 płatność musi wrócić ale tu diabeł z tym zakupem tkwi w szczegółach, zawsze prócz kosztów dostawy musi dopłacić 1zl - taki mówi regulamin, a te karty w całości pokrywały zakup?

oznacz moderatorów

doc_marta
#7 Wielbiciel#

Karty pokrywały zakup z nawiązką 🙂 Czyli środki wrócą na kartę??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli karty miały większą wartość to pozostała powinna wrócić do zakładki "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

doc_marta
#7 Wielbiciel#

Tu nie chodzi o “pozostałą wartość” lecz o wartość CAŁEGO zakupu - miało zejść z karty podarunkowej, a zeszło w CAŁOŚCI z kredytowej…

oznacz moderatorów

doc_marta
#7 Wielbiciel#

Nie mam takiej zakładki jak “Twoje zniżki” - cały zamysł kart podarunkowych polega chyba na tym, że nie muszę płacić z własnych środków? Allegro pokazało w podsumowaniu, że z własnych środków płacę tylko za przesyłkę, a skasowało mnie za całość - bardzo proszę o pomoc!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@doc_marta napisz proszę do nas zgłoszenie tutaj. Sprawdzimy dokładnie tę płatność, ale w swojej wiadomości podaj proszę dokładny numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

doc_marta
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Drodzy Moderatorzy, jak wygląda ten proces? 🙏🏻

oznacz moderatorów