anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kasowane wiadomosci z dyskusji ze sprzedajacym?

iwonassss
#8 Zapaleniec#

Witam,

W zwiazku z tym, że Allegro nie pomogło mi z nieudaną transakcją w lutym zgłosiłam sprawe na policje. Jutro mam iść składać zeznania i okazuje sie, że wiadmości z grudnia sa pokasowane, a cała dyskusja zaczyna sie od dnia 6 styczeń? Dlaczego Allegro kasuje wiadomosci z dyskusji? Wiem, że policja z wami sie kontaktowała jakiś czas temu. Wyglada to bardzo, żle że kasujecie wiadomości które sa dowodem w sprawie i są nie na reke sprzedajacej. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

iwonassss
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@iwonassss wiadomości może znikają z widoku ale na pewno będą dostępne na żądanie organów ścigania.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj oficjalnie allegro ale nie mogą tak sobie zniknąć.

oznacz moderatorów

iwonassss
#8 Zapaleniec#

Nie moge zapytac allegro bo w wiadomosci do nich musze zaznaczyc ktorego produktu to dotyczy, a że to zakup z listopada to juz nie moge go wyszukac. Kabaret! dlaczego zaden z moderatorow sie nie odezwał mimo, że byli zaznaczeni?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@iwonassss  "... a że to zakup z listopada to juz nie moge go wyszukac."

Dziwne, ja widzę zakupy  z czerwca 2021 więc z dwóch lat i jest opcja "Pokaż więcej"  ale już dalej nie sprawdzałem.

Może masz coś nie tak w ustawieniach?

oznacz moderatorów

iwonassss
#8 Zapaleniec#

Mi pokazuje od stycznia zakupy tylko:)

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Masz na myśli centrum wiadomości czy dyskusję?

oznacz moderatorów

iwonassss
#8 Zapaleniec#

dyskusje ze sprzedawca 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@iwonassss Przepraszam, że musiałaś czekać na nasza odpowiedź. Jeśli policja zwróci się do nas z wnioskiem o udostępnienie informacji w danej sprawie, oczywiście przekażemy im wszelkie dane, które posiadamy, bo jesteśmy do tego zobligowani. Wiadomości mogą nie być dostępne w widoku dla Ciebie, ale posiadamy ich zapis, więc na pewno nie zostały skasowane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

"Wiadomości mogą nie być dostępne w widoku dla Ciebie"

@_HolaOla_ przepraszam ale do kogo pisał sprzedający, że kupujący tego nie widzi ?

 

Troche słabo to wygląda, moge tylko przypuszczać, że takie zagranie jest efektem niezgodnych z prawem wypowiedzi pracownika allegro.

Nie pozostaje nic innego jak robić screeny podczas dyskusji i ostrzeganie innych przed takim działaniem serwisu

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To prawda, ja mam takie sprzed miesięcy, lat. Teraz to już pamiątka ale....🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 Autorka tego wątku nie podała tutaj żadnych szczegółów, które pozwoliłyby mi namierzyć tę dyskusję, a nie jest wykluczone także, że chodzi o korespondencję przez centrum wiadomości, gdzie wiadomości są dostępne przez 6 miesięcy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ChopinXL
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu wiadomości czat na allegro lokalnie,   z okresu wstecz, starsze niż 12 miesięcy są kasowane .WidniejeScreenshot_20230601_105248.png przy nich taki monit.

oznacz moderatorów

iwonassss
#8 Zapaleniec#

Policja już do was sie odzywała, ale dzisiaj dostałam informacje żeby samemu wchodzić na droge cywilną, ze sprzedawca i przez to iż usuwacie wiadomosci z dyskusji nie moge odpowiednio przygotować dokumentow dla mecenasa 🙂

 

slabo i to bardzo z waszej strony, chronicie oszustów

oznacz moderatorów