anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategorie produktu

audicja12
#7 Wielbiciel#

Witam,chciałem zapytać dlaczego wybierając jakiś produkt np.buty nie moge zaznaczyć większej ilości rozmiaru jak i kolorów a kiedyś była taka możliwość w aplikacji na smartfonie można tak zaznaczać.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@audicja12 Czy masz na myśli opcje filtrowania?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie chodzi w podkategoriach o filtry

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@audicja12 ta opcja jest wciąż dostępna w aplikacji, sprawdziłam to przed chwilą, możesz sortować filtry w kategorii buty po różnych parametrach i zaznaczyć kilka z nich:

la_nika_0-1714035060704.jpeg

Upewnij się proszę, że korzystasz z aktualnej wersji aplikacji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info,tak na smartfonie można tak filtrować- zaznaczać ale na laptopie już nie a była taka możliwość i nie wiem czy jakieś ustawienia się pozmieniały lub zasady

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 Taka możliwość jest zarówno w aplikacji, jak i w przeglądarce. Spójrz:  https://allegro.pl/kategoria/obuwie-damskie-531 

ko_alka_0-1714053962618.png

 

ko_alka_1-1714053986135.png

 

 

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Kiedy ja u mnie w przeglądarce zaznaczam jeden kwadrat np.z rozmiarem lub kolorem to od razu reszta staje się wyblakła i niedostępna do zaznaczenia większej ilości kwadratów tylko każdy z osobna

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 Na początek spróbuj wyczyścić pliki cookies lub sprawdź to w innej przeglądarce. Jeśli problem się powtórzy, to poproszę o przesłanie nagrania tej sytuacji. 

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Plikihttps://drive.google.com/file/d/19ssDgzoR5xVNkvdAXpkeRFPGyzoRv4hz/view?usp=drivesdk wyczyszczone w każdej przeglądarce to sie dzieje

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 Nie mam dostępu do tego pliku, udostępnij go proszę. 

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 Rozumiem, że to jest link, z którego szukasz ofert https://allegro.pl/kategoria/meskie-sportowe-257929? Czy zaznaczasz jeszcze inne filtry? 

ko_alka_0-1714060512819.png

 

Czy kiedy rozwiniesz "więcej" rozmiary również są wyszarzone? 

ko_alka_1-1714060575297.png 

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy dało rade otworzyć mój link,jeśi rozwine na maxa ilość rozmiarów lub kolorów dzieje sie to samo jest wyszarzone

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 A wklej mi proszę link, z którego wyszukujesz buty. Czy w innych kategoriach też się tak dzieje? 

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/kategoria/meskie-sportowe-257929  w innych kategoriach np.telewizory dzieje się to samo

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@audicja12 Sprawdziłam tę sytuację na dwóch przeglądarkach i dwóch urządzeniach, w różnych kategoriach i nigdzie nie udało mi się tego powtórzyć. Nie mam też ani jednego podobnego zgłoszenia w ostatnim czasie.

Wygląda na to, że problem tkwi w Twoim urządzeniu lub przeglądarce, dlatego wyłącz w przeglądarce wszystkie wtyczki typu blokery reklam, a także sprawdź to w trybie incognito. Upewnij się też, że masz zaktualizowaną przeglądarkę 

Jeśli to nie pomoże, to konieczne będzie wysłanie nagranie ekranu (tylko nie nagranie telefonem monitora, a systemowe nagrywanie ekranu w dobrej jakości).

Żeby włączyć konsolę w Firefox wciśnij Ctrl + Shift + K w tym samym czasie.

oznacz moderatorów

audicja12
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje będe  w weekend coś z tym działał

oznacz moderatorów