anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę zwrot pieniędzy ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:38706738
#7 Wielbiciel#

Ponad miesiąc temu dokonałem zwrotu zamówionej części do kosiarki. Dostałem 4 IV 2022 r. powiadomienie, że kwotę sprzedający przekazał do Allegro - dla mnie. Ale na konto, z którego płaciłem, nie wpłynęło nic... To nadwyręża moje zaufanie do Allegro...

,

Identyfikator zwrotu pieniędzy

e5f2dbdb-b3df-11ec-9ca4-d9fe80bb0800

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

A dostałeś maila od Allegro, jeżeli tak to sprawdź dokładnie na koncie, a jeżeli nie było maila to sprzedający mógł nie zwrócić.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:38706738 sprawdź transakcję od dnia zakupu. Czasami zwroty księgują się właśnie z datą w dniu płatności za przedmiot.

A jaka metoda płaciłeś?

oznacz moderatorów
Client:38706738
#7 Wielbiciel#

Przelewem z konta bankowego, więc łatwo mi sprawdzić, czy dostałem. Nie ma.

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Sprawdź sobie swój stan finansów na Allegro.

Tam może być Twój zwrot środków - musisz je wypłacić na swoje konto.

 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Jeśli dostałeś e-maila od allegro to sprzedawca zwrócił pieniądze, jak nie dostałeś e- maila od allegro to sprzedawca nie zwrócił pieniędzy.

Sprawdź dobrze swoją skrzynkę odbiorcza, czasami te wiadomości mogą trafić  do folderu , spam lub powiadomienia.

oznacz moderatorów
Client:38706738
#7 Wielbiciel#

Zawsze sprawdzam oba te foldery, bo czasami tak trafiają ważne mejle. Nic.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38706738 Sprzedający poprawnie zlecił ten zwrot dla Ciebie w naszym systemie, dlatego jeśli wciąż nie masz pieniędzy napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz. W wiadomości napisz, którego zamówienia dotyczy ta sytuacja, a nasz pracownik wygeneruje dla Ciebie potwierdzenie przelewu, które będziesz mógł wykorzystać w swoim banku, aby wyjaśnić tę sytuację.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:38706738
#7 Wielbiciel#

To mi pośrednio pomogło, bo sprawdzając dane do formularza, okazało się, że Allegro nie wpłacił na moje konto bankowe, ale na konto karty kredytowej (w tym samym zreszta banku)... Czyli jednak jest OK. Dziekuję.

oznacz moderatorów
Client:38706738
#7 Wielbiciel#

 mejla dostałem, szybko, że pieniądze sprzedawca przekazał do Allegro i że za 3-7 dni dostanę. Minęły 3 tygodnie...

oznacz moderatorów