anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy pojawi się funkcja blokady Sprzedajacych ❓

MAMY ROZWIĄZANIE!
DerbiHunter
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chodzi o to, aby zablokować wszelkie informacje o tym co wystawił kupujący, jak i żeby ten sprzedający który odpowiada Agresywnie, nie potrafiąc odpowiedzieć z klasa mógł nie pojawiać się kupojacemu wraz z ofertami.

 

Także brak kasowania wiadomości.

Pozdrawiam Serdecznie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DerbiHunter Dziękuję za Twoją propozycję, ale na ten moment nie mamy w planach udostępniania takiej funkcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Co masz na myśli pisząc o agresywnym odpisywaniu na pytania.

Czy możesz zamieścić jakieś przykłady?

Myślę że nigdy nie będzie blokady o której marzysz, bo dzięki sprzedawcom klienci mają co kupować, a Allegro prowizję od sprzedaży.

oznacz moderatorów
DerbiHunter
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to np. Jestem kupującym, a sprzedający źle zrozumiał odpowiedź i zaczął jechać po kliencie Agresywnie jak po szmacie, nie potrafiąc wyjść z twarzą z sytuacji, tylko wolał obrażać, a kupujący nie chciałby widzieć tego sprzedającego, więc dodałby go na swoją czarna listę i wtedy danemu kupującemu się już nie wyświetlają produkty od Agresywnego sprzedającego.

Oczywiście nie globalnie, tylko indywidualnie i taki przycisk obok miałby każdy, a dzięki temu zapanowałby spokój. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Aha, rozumiem, no jeśli są jeszcze tacy sprzedawcy o jakich napisałeś to byłoby jakieś rozwiązanie.

oznacz moderatorów
wol2
#8 Zapaleniec#

uważam że to jest bardzo potrzebne funkcja, nie tylko ze względu na nie uprzejmych sprzedających, ale też ze względu opisy wprowadzające celowo w bład albo próbujące coś ukrywać, nie chce współpracować z takimi sprzedającymi, którym póżniej muszę odsłyać produkt albo się kłócić kto ma racje, bo próbowali mnie oszukać, widząc niektóre opisy czy parametry dodał bym ich najchętniej do czarnej listy aby nie mieć z nimi w przyszłości żadnego kontaktu. Ma o szczególne znaczenie w przypadku produktów używanych.

oznacz moderatorów