anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zwrot kosztów?

nefer19
#8 Zapaleniec#

11 stycznia kupiłam i opłaciłam kartą zakupy. 13 stycznia otrzymałam wiadomość od sprzedawcy, że zamówionego towaru nie posiada i zwraca koszty. Po chwili przyszło też potwierdzenie z Allegro o zwrocie wpłaty. Do tej pory nie mam jednak ani informacji od PayU, ani wpływu na kartę. Poprzednio w podobnej sytuacji, zwrot był następnego dnia. Czy to może tyle trwać, czy coś jest nie tak?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@nefer19 Około 3 dni robocze, poczekaj. Dziś pieniądze powinny się pojawić. Jeśli nie będzie, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

nefer19
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nefer19, z tego, co widzę, kwota 77,31 zł powinna znajdować się na Twoim koncie. Jeśli nie stanie się tak dzisiaj do końca dnia, daj proszę znać. Sprawdzę, z czego to wynika.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nefer19
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłam jeszcze przed chwilą i nadal nie mam tego zwrotu na koncie...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj do końca dnia, a jutro pisz do Allegro - link masz wyżej.

oznacz moderatorów

Mieszacz44
#9 Pomysłodawca#

@nefer19 często pieniądze zwracane są z datą zakupu, a nie z datą zwrotu. Sprawdź może czy wtedy nic nie wpłynęło.

oznacz moderatorów

nefer19
#8 Zapaleniec#

W nocy przelew się pojawił. 

oznacz moderatorów

treborm_2008
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo. Zwykle zwot następował po jedym dniu na konto. Teraz zwrot był 15 marca na kartę i do dzisiaj nie mam środków. Ile trzeba czekać przy zwrocie tego rodzaju?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@treborm_2008, mogę potwierdzić, że zwrot został zlecony na konto, z którego opłaciłeś transakcję. Środki powinny wkrótce znaleźć się na Twoim koncie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

treborm_2008
#7 Wielbiciel#

Zwrot wpłynął. Rzeczywiście dłużej trwał ten proces przy operacji na karcie niż w przypadku zwrotu na konto.

oznacz moderatorów