anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kilka ników tego samego sprzedającego i a jedna rzecz do sprzedania

trabkaa
#8 Zapaleniec#

Dlaczego ten sam sprzedawca może mieć kilka ników na allegro ( da się to sprawdzić po danych sprzedawcy) i wystawia tą samą rzecz na każdym niku. Licytując jeden towar u jednego sprzedawcy  spośród tych kilku ników w innych automatycznie zostaje zakończona aukcja. Jest to denerwujące bo potrzebuję np. dwóch takich samych artykułów i licytuję jeden z myślą, żeby dokupić następny a okazuje się, że drugiego nie ma bo ten sam jest 3 razy wystawiony tylko u rzekomo innego sprzedającego.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@trabkaa czy możesz podać mi numer lub link do tej licytacji? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

trabkaa
#8 Zapaleniec#

Najświeższy przypadek który akurat licytuję to nr ofert 15190931066. Była oferta tego samego produktu u sprzedawcy ClassyStyle_ trochę drożej ale oczywiście po zalicytowanie pierwszego ta druga dziwnym trafem wygasła. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@trabkaa Sprzedający może zakończyć licytację, kiedy nikt w niej nie licytuje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

trabkaa
#8 Zapaleniec#

"nie mam pani płaszcza i co mi zrobicie..." Nie da się jednocześnie drugiej wylicytować bo mają ustawiony jakiś automat i od razu w drugiej pojawia się błąd i zamyka ofertę. Wszystko w majestacie obowiązującego regulaminu. Trudno. Dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To porządek allegro. Pojedyńcze oferty na licytacjach są tak daleko w wyszukiwaniach, że ludzie wystawiają gdzie się da, żeby były widoczne nawet jak mają tylko jedną sztukę. A po zalicytowaniu czy zakupie w jednym miejscu zdejmują z reszty. 

Tak to jest jak dropszoping czy chińczyk z milionem nie posiadanych realnie ofert jest promowany górnymi miejscami w wyszukiwarce, a sprzedawca z jednym realnym  egzemplarzem ma wejście raz na miesiąc, bo nikt go nie znajduje. 

Chcesz kupić od kogoś kto wystawia tylko jedna rzecz na koncie ale w różnych miejscach to lepiej dopytaj. Tak wiem, ze to brzydko. I nie powinno się tak robić. Ale wielu zaczęło tak robić z prostej przyczyny- muszą jeść i ich dzieci również...

Ilość kont jest teraz dowolna zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Klienci co i rusz płaczą, ze zginęły im listy zakupów albo smart na rok, a okazuje się, że są na innym koncie, także to cyrk z każdej strony... Ważne, ze udziałowcom można wykazać wzrost ilości klientów...

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@trabkaa Sprzedawca tak wystawia by mieć większe szanse by go ktoś zauważył w gąszczu innych ofert ,a że ten sam produkt można wystawiać na jednym koncie z ograniczeniem do 2 pozycji to wystawia na kilku kontach . 

oznacz moderatorów