anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kody i doładowania - nie opłacicie zakupów w tej kategorii kartą podarunkową Allegro

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

Czy stało się coś tak poważnego, że doszło do zmiany w kodach podarunkowych? mam 200zł kodu podarunkowego i chciałem go wykorzystać na doładowanie do steama, a tu kodu użyć nie mogę. Okazuje się, że od dziś doszło do zmiany i zostały wprowadzone zmiany i nagle kodów nie można używać za produkty cyfrowe i kody doładowujące.

Ta zmiana według mnie jest na gorsze i czy planowana jest jakaś zmiana tego?

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

kamilasd1
#2 Obserwator#

Cześć,

Również mam ten sam problem. Zakupiony kod na 200zł i próba zakupu karty, ale do Google Play i komunikat "Kupon nie obejmuje wybranych przedmiotów". Mimo że karta podarunkowa jest na "pełną ofertę".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RoboticFreeze @kamilasd1 O jakich kartach konkretnie piszecie? Są to karty podarunkowe Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

tak, jest to karta podarunkowa allegro. Chodź jak widze to pisze allegro finance. Od prawie 2 lat kupuje doładowania i nigdy nie było z tym problemu, a dziś weszła jakaś zmiana regulaminu bez żadnej informacji

oznacz moderatorów

kamilasd1
#2 Obserwator#

Czy można zgłosić się do działu wsparcia, aby jednak ta ostatnia karta podarunkowa zadziałała na konkretną kategorię? Jeżeli nie to nie ukrywam wyrzuciłem 200zł w błoto. @nat_not 

Jeszcze pod koniec czerwca dokonywałem zakupu i wystarczyłaby głupia informacja "Od 1 lipca nie zakupisz tego produktu za pomocą karty podarunkowej". 

oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, ja mam dwie karty na 200zł, czyli w sumie 400zł i chciałbym je dziś wykorzystać. Będę wiedział, że już tak nie mogę, ale żeby chociaż można było je wykorzystać dziś, ten ostatni raz na coś na co chcemy kupić.

oznacz moderatorów

orlikun1234
#7 Wielbiciel#

Pomijam, że o tej zmianie nigdzie nie ma informacji. Na stronie allegro odpowiedzialnej za listowanie zmian w regulaminach cisza, emaila o zmianie regulaminu brak, powiadomienia żadnego. Takie zmiany cichcem wprowadzane od zaplecza to chyba pod słabą PR'owo praktykę podchodzi? Sam korzystałem z tej opcji zapłaty, ale skoro zmieniliście regulamin na tak anty-konsumencka wersję to trzeba bedzie znaleźć inne miejsce żeby wydać pieniądze.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RoboticFreeze @orlikun1234 @kamilasd1 Proszę Was jeszcze o doprezyzowanie - czy to są karty podarunkowe zakupione na Allegro lub w punktach stacjonarnych czy w kafeterii typu MyBenefit?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

Ja mam z kafeterii mybenefit, lecz jak powtarzam, zawsze tak zakupywałem i NIGDY nie było z tym problemu

oznacz moderatorów

kamilasd1
#2 Obserwator#

W moim przypadku MyBenefit

oznacz moderatorów

orlikun1234
#7 Wielbiciel#

Karty podarunkowe z kafeterii my benefit, jedyne ograniczenie to kategoria kultura i rozrywka, bez ograniczeń na podkategorie w tym dziale. Tak jak @RoboticFreeze bez problemu używałem ich do zakupu kodów doładowujących steam i nintendo.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RoboticFreeze @orlikun1234 @kamilasd1 Skonsultowałam tę sprawę i otrzymałam informację, że karty zakupione przed 1 lipca można wykorzystać zgodnie ze starymi zasadami. W przypadku tych, które kupujecie od dzisiaj, obowiązują nowe zasady, a informacje o nich są dla Was dostępne na stronie MyBenefit (link do regulaminu kart). Mieliście do nich dostęp przed dokonaniem zakupu.

W tej sytuacji jedynym, co mogę zalecić, jest bezpośredni kontakt z MyBenefit w celu uzyskania informacji na temat odstąpienia od tego zakupu lub wykorzystanie kart na zakupy w dostępnych kategoriach Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

@nat_notczyli tak naprawdę zmiana pojawiła się dzisiaj, bez żadnej informacji i mamy pecha? Nie możecie nawet zmienić nam tych voucherów na kwotę na koncie, byśmy kupili co chcemy, bo jest tak i już? bo zmiany są wprowadzane bez zawiadomienia i radź se sam człowieku

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RoboticFreeze Jeśli kupowaliście karty dzisiaj, mieliście dostęp do informacji o ograniczeniach:

nat_not_0-1719838570919.png

oraz do pełnej, nowej wersji regulaminu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

Fajnie, że firma nie jest w stanie zrobić wyjątku. Dodatkowo WY TEŻ zmieniliście regulamin bez powiadomienia klientów, co jest legalne? tak od zmienić regulamin bez powiadomienia?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nat_not A kiedy i gdzie zostały te zmiany regulaminu pokazane dla kupujących?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Regulamin kart podarunkowych jest dostępny przed ich zakupem. Nowe zasady obowiązkują od dzisiaj i od dzisiaj nowy regulamin kart podarunkowych jest dostępny dla klientów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem że przed czyli dzisiaj, wcześniej nie było takiej informacji?

oznacz moderatorów

RoboticFreeze
#7 Wielbiciel#

@LEW433Ja sprawdziłem mail i nie widziałem takiej informacji szczerze powiedziawszy, a przeleciałem przez maile sprzed miesiąca

oznacz moderatorów

kamilasd1
#2 Obserwator#

Cześć,

Szkoda, że mybenefit nie zaimplementował żadnego dodatkowego powiadomienia, a jedynie dodał taką informację w opisie oferty. Nazwa oferty, jej ikona oraz wszystko pozostało takie samo jak zawsze (PEŁNA OFERTA JEST TROCHĘ MYLĄCA). Rozumiemy, że w takim razie musimy reklamować zakup w mybenefit i tam próbować swoich sił? Czy jednak może uda się coś zrobić z uwagi na zmianę regulaminu? 

oznacz moderatorów