anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat pryz próbie zakupu

Magdazamosc93
#7 Wielbiciel#

Przy próbie zakupu pojawia mi się komunikat: Niestety nie możesz dokończyć tego zakupu. Wróć do koszyka, aby zaktualizować swoje zamówienie. Próbowałam z aplikacji, z laptopa, z różnych przeglądarek i dalej nic. Problem występuje u różnych sprzedających przy zakupie kart Paysefcard. Czy ktoś miał podobny problem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@Magdazamosc93 Z tego co wiem to na allegro nie zapłacisz paysafecard

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ona chyba pisała, ze ja kupuje nie płaci nią. Nie wiem czy to o to chodzi ale w kategoriach prepaid nie można na pewno płacić kartami. Nie wiem jak z blikiem. Trza by było dopytać bo parę latek nic takiego nie kupowałam ale to zawsze miało blokady...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Magdazamosc93
#7 Wielbiciel#

Do tej pory nigdy nie było z tym problemu, bo często kupuje Paysefcard i płace kartą.

oznacz moderatorów

Magdazamosc93
#7 Wielbiciel#

Ja nie chce zapłacić Paysefcard 🙂 chce kupić Paysefcard i przy próbie płatności (kartą) występuje właśnie ten problem wyżej opisany

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No i wszystko jasne. Zawsze przy jakichkolwiek tego typu przedmiotach jest blokada płątności kartą. Spróbuj innej metody płatności.

Edit jak nią płaciłaś to może cos potem zmienili, jak tak to nie wiem. Wiem ze dawniej nie było takiej możliwości.

oznacz moderatorów

Magdazamosc93
#7 Wielbiciel#

Nawet jeśli do tej pory wszystko zawsze było w porządku? Płaciłam zawsze kartą za Paysefcard i nigdy nie miałam tego problemu

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Od lat paysafe nie kupowałam wiec  nie wiem, może cos w tym czasie zmienili. Na pewno chciałam z kilka miesięcy temu kupić kupon allegro i tam na pay była blokada, więc nadal jakieś są. Mogłam przeoczyć jak coś pozmieniali. A temat raczej się tu nie przewija. Focia na szybko z netu, nie wiem czy aktualne. Lokalne miało podobne blokady do głównego.

Screenshot_12.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Magdazamosc93 Cześć. 🙂 Mogę Cię prosić o numer tej oferty i zrzut ekranu? 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów