anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zablokowane

Grisiku
#7 Wielbiciel#

Miał już ktoś styczność z zablokowanym kontem?  Jestem tylko kupującym a tu takie coś.

Screenshot_2024-09-20-10-55-31-740_com.google.android.gm.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Grisiku dobrze musiałeś nabroić skoro tylko kupujesz , ale owszem było trochę takich przypadków .

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Z czymś pewnie przegiąłeś. Licytowanie i nieopłacanie? Regularne kupowanie czegoś za kilka złotych i dobieranie produktu do smarta z zamiarem zwrotu? Wyłudzanie jakiegoś bonusu? Za tego typu rzeczy w końcu blokadę można wyłapać. Powinieneś mieć powód blokady na mailu.

oznacz moderatorów

Grisiku
#7 Wielbiciel#

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

 

 

To mam napisane czytałem regulamin i nic nie wskazuje na złamanie.

oznacz moderatorów

Grisiku
#7 Wielbiciel#

Zwracałem jakieś przedmioty ale nie masowo. I na pewno nie biorąc rzeczy by mieć smarta.

oznacz moderatorów

Client:115757546
#9 Pomysłodawca#

Zostało Pańskie konto, powiązane z innym kontem, które ma blokadę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grisiku blokadę konta można wyjaśnić jedynie z Działem bezpieczeństwa. 
@Client:115757546 otrzymałeś już odpowiedź w sprawie nr 44516087. 
Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc w tej sprawie.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:115757546
#9 Pomysłodawca#

Dostałem, ale się z nią nie zgadzam, tym bardziej jak nigdy nie złamałem regulaminu, co mam zrobić żebyście odblokowali moje konto?. @la_nika 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:115757546 Jedyne co możesz zrobić do prowadzić rozmowę z działem bezpieczeństwa - tu na forum niestety nikt Ci nie pomoże, nawet moderacja.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115757546 decyzja Działu bezpieczeństwa jest ostateczna, więc konto nie zostanie odblokowane, zgodnie z informacją w wiadomości e-mail możesz wyjaśniać to na drodze prawnej. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:115757546
#9 Pomysłodawca#

Konto zostanie odblokowane napewno, już wyjaśniam to na drodze prawnej i już dostałem informację że wasze działania względem mnie są bezpodstawne, więc na pewno będę chciał ubiegać się o odszkodowanie z waszej strony, tak samo sprawa zostanie skierowana na drogę sądową. @la_nika 

oznacz moderatorów

Client:115757546
#9 Pomysłodawca#

Tak samo odpowiedziałem na numer zgłoszenia 44516087, ale nikt mi już nie odpowiada, olewacie swojego klienta, nie odpowiadając nawet na najłatwiejsze pytanie. @la_nika 

oznacz moderatorów

Client:115757546
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem i nic nie pomoże w zdjęciu blokady, jedynie co pomoże to jakaś instytucja, ja się już skontaktowałem w tej sprawie i czekam na dalsze działania może oni pomogą w zdjęciu blokady mi i także Panu to proponuję. Może któryś z moderatorów się wypowie w tej sprawie? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów