anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszyk Allegro : Grupowanie , przestawianie kolejności w koszyku, zapisywanie zakupów na później

diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

Proponuje zmiany w koszyku:

1. Grupowanie produktów od jednego sprzedającego 

2. Przestawianie w kolejności dodanych produktów w koszyku , przy większych ilościach różnych produktów łatwo o pomyłkę

3. Możliwość zapisywania koszyków na później tak by nie trzeba było odznaczać ich za każdym razem . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@diretisima_jm Dziękujemy 🙂 Grupowanie zakupów od jednego sprzedającego już funkcjonuje. Pozostałe pomysły dopisujemy do listy sugerowanych przez Was zmian.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

Ad. 1 Właśnie przeczytałem co napisałem i rzeczywiście nie jest to dokładnie opisane przeze mnie. Chodzi o to , żeby grupować produkty od jednego sprzedawcy w takim sensie , żeby tworzyć sobie grupy w obrębie produktów kupowanych u jednego sprzedawcy. Np. grupa "Do samochodu" , " do komputera" , "dla mamy"

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@diretisima_jm być może część Twoich oczekiwań spełnią "obserwowane oferty"? Dodaj jakąś (kliknij w gwiazdkę w górnej części strony oferty), a potem zajrzyj tutaj i sprawdź. Jeżeli chodzi o zarządzanie rzeczami do kupienia, obserwowane są wygodniejsze niż koszyk (do którego warto wrzucać rzeczy przed samym zakupem).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów