anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszyk się opróżnia

klon255
#1 Nowicjusz#

Witam,

 

Mam od 2 dni dziwną sytuację na koncie. W koszyku były wrzucone różne produkty, konta używam na 3 różnych komputerach. Nie czyściłem koszyka a produkty znikają.

 

Od początku. 

W poniedziałek loguję się na komputerze nr 1 i 3 i mam w koszyku 50 produktów na obu urządzeniach.

We wtorek loguję się na komputerze nr 2 i w koszyku po otworzeniu strony jest 50 produktów ale po wylogowaniu i zalogowaniu się ponownie koszyk jest pusty. Wnerwienie rzecz jasna, ale OK, przeboleję, dodałem jeszcze raz te ważniejsze produkty bo pamiętałem sprzedawcę (uzupełniłem koszyk ponownie na 10 produktów) i zamykam stronę.

W środę loguję się na komputerze nr 3 i w koszyku po otworzeniu strony jest ponownie stara lista na 50 produktów ale po wylogowaniu i zalogowaniu się, koszyk jest uzupełniony o produkty, które dodałem we wtorek z innego komputera.

O co chodzi? Ciasteczka, jakaś awaria czy coś. Nic nie zmieniałem w ustawieniach konta.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak , chyba coś pozmieniali , 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dla allegro miesiąc bez zmian to miesiąc stracony .Te ciągłe zmiany wprowadzają więcej zamętu i problemów niż pożytku .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@klon255 Żeby to zweryfikować, będziemy potrzebowali zrzutów ekranu, które potwierdzą każdą z opisanych przez Ciebie sytuacji. Jeśli więc problem się powtórzy, prześlij zrzuty, na których będzie widoczne na jakie konto jesteś zalogowany i jak wygląda zawartość koszyka przed i po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@klon255  To może być niezależne od twoich ustawień. Kiedyś też tak miałem, wrzucałem do koszyka z zamiarem zakupu, a na drugi dzień koszyk pusty. Jeśli sprzedający wyprzeda towar, albo zmieni cenę  to normalne że koszyk się kasuje. Jak nie kupujesz teraz, to bezpieczniej umieścić przedmioty w obserwowanych.  Tam zostaje informacja nawet jak towaru już nie ma.

oznacz moderatorów

dr_marian1
#1 Nowicjusz#

Mam identyczną sytuację, opróżnione koszyki na koncie, pierwszy raz od początku przygody z allegro to już chyba 16lat 2004-5 chyba

oznacz moderatorów