anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Który punkt regulaminu zakupów naruszył mój komenatrz, że został usunięty?

Client:43003670
#7 Wielbiciel#

Dałam p 4 gwiazdki sprzdającej Firankomania i napisałam komentarz, który został usunięty, z powdu złamania regulaminu. Cytuję "Zasłony pięknę, szyte na zamówienie, dokładnie od 4 lipca pisałam, dopytywałam, aż w końcu 6 lipca napisałam konkretnie jak maja być uszyte zasłonki. Nikt mi nie odpisał. 18 lipca poprosiłam o wystawienie aukcji. Potem poszło szybko i 23 lipca miałam zasłonki w domu ale miały wszyty inny tunelniż chciałam. Bezproblemowo zwróciłam i zamówiłam nowe ale materiał nad taśmą jest wypuszczony na niecałe 2cm a standardowo powinien mieć okolo 3 cm. Trochę jestem rozczarowana." Gdzie naruszyłam regulamin?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Powinna w komentarzu tym być ocena transakcji a nie towaru, moim zdaniem.🤗

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:43003670  Tak jak napisał LEW433  - ocena sprzedającego powinna być oceną transakcji, a nie produktu, nawet gdy jest on wytworzony przez sprzedającego.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Client:43003670 odwrotnie niż napisano powyżej - wystawiałaś ocenę produktu, tymczasem w jej treści znajdują się uwagi dotyczące transakcji. Pamiętaj, że w Allegro osobno ocenia się transakcję (sprzedającego), a osobno produkt. Sprzedawców oceniasz tutaj, natomiast produkty tutaj.

Dodam jeszcze, że w ramach oceny sprzedawcy możesz napisać o produkcie (szczególnie, jeżeli Twoim zdaniem wady produktu są winą sprzedawcy), natomiast w ocenie produktu nie powinno być żadnych uwag czy informacji na temat sprzedawcy ani transakcji, z prostej przyczyny: dany produkt może sprzedawać, i zazwyczaj sprzedaje, wielu różnych sprzedawców.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A już stopkę Mi odblokowałeś ?🤔

oznacz moderatorów