anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam foremkę świąteczna

amorek_2012
#7 Wielbiciel#

Witam pierwszy raz mi się zdarzyło że coś takiego kupiłam od sprzedającego jest to foremka silikonowa niby pisze że to jest do świec i mydelek a to zwykła foremka do ciastek a do oskarżyłm firmę o naciąganie ludzi bo ta foremka powinna być sprzedawa w całości a oni sobie rozcięli na 6 części i na szt sprzedają chciała bym się dowiedzieć czy można tak bo dla mnie to dalej naciąganie kupią foremkę za 10 zł w całości rzcinaja na 6 i sprzedają to tak jest chodzbym w sklepie wzięła pietruszkę zielona i zrobiła z tego 2. Pęczki.Oni niby mnie zgłosili na allegro za to że im napisałam i że napiszę to w kentarzu o naciąganie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@amorek_2012 Jeśli otrzymałaś towar niezgodny z opisem, możesz go reklamować. Warto skorzystać z tego prawa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W komentarzu jak napiszesz że oszukuje naciąga itp. to zapewne usuną, komentarz musi odzwierciedlać przebieg transakcji. Jeżeli towar jest niezgodny z opisem to reklamuj.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@amorek_2012 lepiej podaj przykład takiej oferty. Bo wydawać się mogą różne rzeczy. Nawet takie jakie ludziom się nie śniły

oznacz moderatorów

amorek_2012
#7 Wielbiciel#

Wstawiłam bym zdjęcie tylko kurcze nie wiem jak 1 raz jestem tu na grupie a naprawdę dla mnie to naciąganie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Własne zdjęcia to musisz skopiować do kompa i wówczas dołączyć klikając w :

LEW433_0-1668799580794.pngna górze> na belce. Będą widoczne jak zatwierdzi moderacja.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Podaj numer oferty.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@amorek_2012 jak sprzedawca ma ochotę, to może taką foremkę pociąć sobie nawet na 12 części.. Jeżeli rozmiar foremki zgadza się z opisem i zdjęciem w ofercie to wszystko jest w porządku. A sprzedawać może za taką cenę, za jaką chce i nic ci do tego za ile ją kupił. Nie musisz kupować u niego. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@amorek_2012  Pytanie zasadnicze jest takie: czy to co było opisane w ofercie zgadza się z tym co otrzymałaś?

To, że sprzedawca sobie dzieli coś na kilka części nie ma żadnego znaczenia o ile finalnie klient otrzymuje dokładnie to co znajdowało się w opisie oferty. 


oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

A ja kupowalem pietruszke i robilem 4 pęczki.

Tak samo kupowalem bukiet kwiatów za 10zl i sprzedawalem pojedynczo po 5zl.

Widziały gały co brały.

ps. mlodziez w liceum kupuje paczke fajek po 20zl i sprzedają na sztuki po 5zł.

oznacz moderatorów