anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmiot u sprzedawcy który ostatnio logował sie 8 kwietnia

Rastafarai_1
#7 Wielbiciel#

Witajcie, nie siądziłem ze kiedys takie coś mnie spotka,

kupiłem macbooka za 5500 od człowieka który się logował 8 kwietnia 2020, nie sądziłem że oferty nie wygasają na allegro. Sprzedający ma telefon wyłączony, brak maila. Co o ty sądzicie? założyłem spór i musze czekać do wtorku 00:00 na kontakt z pracownikiem. Zaznaczam że nie ma żadnego kontaktu ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

Jeśli nie zapłaciłeś,  nie jesteś związany oferta na Allegro Lokalnie. 

oznacz moderatorów

Rastafarai_1
#7 Wielbiciel#

zapłaciłem przez allegro przelewem

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Rastafarai_1  To musisz poczekać te 24H do zaproszenia do dyskusji pracownika Allegro.

@_HolaOla_  A może by jednak zastanowić się nad tym aby oferta wgasala po np miesiącu i trzeba było ją przedłużyć. To nie pierwszy post o podobnym wydzięku.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Znasz miejsce do zgłaszania pomysłów? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Jestem za młoda, żeby pamiętać Misia, ale jeśli tylko masz ochotę, właśnie tak możesz sobie to wyobrazić 😁  Polecam też zajrzeć tutaj oraz tutaj i mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale właśnie ten drugi pomysł Maciek odznaczył jako zrealizowany - a nie jest.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash na jakiej podstawie uważasz, że nie jest? Pomysł brzmiał: "Chciałbym aby Allegro bardziej przykładało się do pomocy np. w dyskusjach czy korespondencji mailowej." - bardziej, niż gdzie? Bardziej, niż co? To pomysł z gatunku "chciałbym zarabiać dużo pieniędzy" - kto by nie chciał, ale ile to jest dużo? Rozumiem oczywiście, że z Waszych subiektywnych doświadczeń wynika, że Allegro za mało się "przykłada" - OK, natomiast to nie jest obiektywny obraz sytuacji. Nie widzicie całości, nie dostrzegacie zapewne tych wszystkich rozwiązanych dyskusji, w których obie strony odchodzą zadowolone, wreszcie nie bierzecie pod uwagę tego, w jaki sposób sam fakt istnienia dyskusji wpływa na chęć kupowania na Allegro (w tym na Wasze przychody jako sprzedających). Ja wiem, ile osób pracuje z ramienia Allegro wyłącznie przy dyskusjach i jakimi kierują się zasadami - one wszystkie już teraz bardzo się przykładają.

Jest też szansa, że nastąpiło nieporozumienie i sformułowanie "bardziej się przykładać" odczytałem zbyt dosłownie, a autor tak naprawdę miał na myśli "częściej stawać po stronie sprzedającego". Wtedy mógłbym ten pomysł oznaczyć jako odrzucony - stajemy po stronie sprzedającego zawsze wtedy, gdy możemy to zrobić.

Warto, aby proponowane przez Was pomysły były bardziej konkretne 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek  No dobrze sam Macieju tego chciałeś😁 obiecuję że w tym tygodniu popełnię post zaadresowany do Ciebie z konkretnymi przykładami.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash wolałbym, żebyś nie odgrzebywał jakichś archiwaliów, bo - jak napisałem nawet pod pomysłem - wiem, że pomyłki się nam zdarzają. Prostujemy je, gdy tylko otrzymamy o nich sygnał.

Natomiast jeżeli masz jakieś bieżące sprawy, w których możemy pomóc - jasne, pisz.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek spokojnie , ostatni miesiąc z kawałkiem 🙂

I : nie, nie prostujecie ich.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rastafarai_1 Rozpocząłeś dyskusję, więc poczekaj proszę na odpowiedź Sprzedającego. To, że Sprzedający nie logował się od kwietnia, automatycznie nie oznacza, że nie ma tego przedmiotu. Transakcja jest opłacona prawidłowo, więc jeśli nie otrzymasz tego przedmiotu, będziesz miał możliwość ubiegania się o rekomensatę z Programu Ochrony Kupujących. Na razie jednak, poczekaj proszę na odpowiedź Sprzedającego w dyskusji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Rastafarai_1 Jeśli Dyskusja nie przyniesie rozwiązania problemu, 14 dni po zakupie możesz wystąpić o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów