anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupile lampki nocne Ledy i dałem ocene negatywną za długie czekamnie przesyłki,ale paczka dotarła i

ivanek13
#7 Wielbiciel#

Kupile lampki nocne Ledy i dałem ocene negatywną za długie czekamnie przesyłki,ale paczka dotarła i teraz bym chciał zmienić ocenę  2gi raz i nie mogę zmienić oceny i proszę alegro o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ivanek13 Mogę usunąć dla Ciebie tę ocenę, ale jeśli już wcześniej ją edytowałeś, to nie będziesz mógł zrobić tego ponownie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Czy dostawa była zgodnie z tym co deklarował sprzedający w ofercie np. dostawa do 11 dni itp.? Jeśli tak, to Twój negatyw był całkowicie niesłuszny jeśli sprzedający dostarczył zgodnie z deklaracją. Pojęcie "długo" jest bardzo względne.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep sprzedawca na allegro deklaruje tylko czas przygotowania towaru do wysyłki - resztę liczy allegro, a kupujący ma obowiązek mieć świadomość ile to potrwa w oparciu o regulamin serwisu

np: tego

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/allegro-one-box-kurier-odbiera-paczki-na-d...

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@RED Dokładnie mam na myśli to. że sprzedający deklaruje realizację w czasie x dni + czas dostawy wynikający z wybranego przez kupującego sposobu dostawy (niezależny od sprzedawcy).

Kupujący powinien mieć "świadomość" tego ale niektórych jakaś pomroczność jasna dopada ;).

oznacz moderatorów