anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KUPON 30/80 SMART

Client:106774358
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem kuponów do użycia 30zl na zakupy powyżej 80zl 

Jest on ważny do 11 lipca.

W sekcji kuponów jest widoczny zaraz obok kuuponu z monet.

W momencie przejścia do jakiegoś koszyka przekraczającego kwotę 80zł, nawet kilkukrotnie. Nie można wybrać tego kuponu do obniżenia ceny koszyka. Kupon z monet jest aktywny lecz drugi już nie. 

Nie zależnie czy jest to duża kwota czy mała, jaki kurier. Nie ma możliwości wyboru kuponu.

Sprawdzałem już pytania podobne do tej sprawy lecz brak odpowiedzi. 

Kontakt z allegro przez centrum pomocy jest ładnie mówiąc żenujące. Nie wnosi dosłownie nic i nie da się wysłać ani wiadomości ani prośby o kontakt. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:106774358 może złe produkty kupujesz ?

  1. Kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane na zakup towarów w ramach Smart! (towar i dostawa oznaczone logo Smart) na Allegro o wartości całkowitej min. 80 PLN.
  2. Kuponów Promocyjnych nie można łączyć ze sobą ani z innymi formami kuponów lub promocji, tj. w szczególności Monetami lub kartami podarunkowymi dostępnymi na Allegro.
  3. Kupon rabatowy nie podlega wymianie na środki pieniężne, ani nie może być wykorzystywany częściami.
  4. Kuponu nie można wykorzystać na zakup produktów z kategorii: Internet, Zdrapki, Kryptowaluty, Pre-paid, Gry online (MMO), Kody i doładowania, Numizmatyka, Pieniądz papierowy, Produkty inwestycyjne
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:106774358
#7 Wielbiciel#

Niestety nie ma nic napisane w kuponie że jest tylko na daną kategorię, sprawdzałem. Dodawałem różnego rodzaju rzeczy.  A co do ostatniego punktu, wiem że kupony w tych kategoriach nie działają, stąd szukałem pomocy w innej kategorii od jedzenia po inne przedmioty małe duże. Wszystkie przekraczające 80zl z używaniem smarta 

oznacz moderatorów

Kameleon1222
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Kameleon1222 Kupon nie może obejmować ceny dostawy. Czy na pewno osiągnąłeś w koszyku kwotę minimalną w wysokości 80 zł? 

Kategorie wykluczone z promocji to:

Elektronika - Komputery - Internet

Elektronika - Konsole i automaty - Microsoft Xbox 360 - Zdrapki

Elektronika - Komputery - Kryptowaluty

Elektronika - Telefony i Akcesoria - Pre-paid

Kultura i rozrywka - Gry - Przedmioty cyfrowe

Kultura i rozrywka - Kody i doładowania

Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Numizmatyka

Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Pieniądz papierowy

Kolekcje i sztuka - Produkty inwestycyjne

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:106774358
#7 Wielbiciel#

Tak, kwota przekracza 80zl bez dostawy, napisałem że próbowałem z większa kwota przy 200zl również ta sama sytuacja. Nie da się wybrać nie zależnie od produktu.

Odpowiadając na to samo pytanie nie wybierałem nic a tych kategorii które są wyłączone z rabatowania.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106774358 Potrzebuję zatem zrzutów ekranu z formularza dostawy i płatności. Zrzuty powinny obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. Wyślij je proszę na adres spolecznosc@allegro.pl - w wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów