anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier dostarczyl paczke pomimo zwrotu

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Hej! Prosze was o pomoc , 6 marca kupiłam leżankę dla psa , po upływie czasu wysylki oraz znikomego kontaktu ze sprzedawca postanowiłam zrezygnować z zakupu , zrobiłam zwrot pieniądze również przez sprzedawcę zostaly zwrócone,  jednakze po około tygodniu nagle kurier przyniósł mi tą leżankę , w środku nie ma żadnej kartki paragonu zupełnie nic . Co zrobić w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@Starmyszka napisz do sprzedawcy żeby odebrał paczkę, ale skoro dokonałaś zwrotu i dostałaś kasę to czemu odebrałaś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Ponieważ czekam na 19 paczek i myślałam że to jedna z nich .

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@Starmyszka

Zwróć, zapłać albo potraktuj jako prezent. Co tam rozum lub sumienie podpowiada.

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Moj mąż twierdzi ze mogli to wysłać jako rekompensate za całą sytuację (lezanka jest z haftem imienia naszego psa wiec raczej nie zrobili by nic z tą leżanką) . Sytuacja jest o tyle dziwna ze nie dostalam żadnej wiadomości ani jak do tej pory żadnej odpowiedzi co oni chcą z tą leżanką zrobić 🤔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Starmyszka może pomyłka sprzedawcy , może i nie . Napisz do sprzedawcy lub zadzwoń inaczej się nie dowiesz . 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Starmyszka Pewnie sprzedawca się pomylił i mimo zwrotu wpłaty nadał paczkę. Masz jego dane w mailu po zakupie, masz dane w zakładce Moje zakupy. Skontaktuj się z nim, nich to sobie odbierze własnym kurierem lub mu odeślij, ale poproś o przesłanie pieniędzy na koszt wysyłki. Możesz też mu zapłacić za ten towar bezpośrednio na rachunek bankowy, o ile nadal go potrzebujesz.

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Właśnie pisałam obrazu po otwarciu paczki do sprzedawcy czy to pomyłka czy o co chodzi ale jak do tej pory nie odpowiedział. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Starmyszka Napisłaś czyli zrobiłaś co należy ..... czekaj może się obudzi 😁.

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca w dalszym ciągu nie odpowiada 😐

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poczekaj prędzej czy później kapnie się że się pomylił.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Chwila. Z imieniem psa? Czyli produkt spersonalizowany? To była w ogóle możliwość odstąpienia od umowy? 

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

Tak , zamówienie przekroczyło termin wysyłki o kilka tygodni , sprzedawca zwrócił mi pieniądze a w zakładce zwrot widnieje status "wszystkie produkty z tego zamówienia zostały już zwrócone " a po tygodniu od "zamknięcia tematu" przyjechał kurier właśnie z tą leżanką 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Starmyszka Wygląda na to że możesz to przyjąć jako prezent na przeprosiny za opóźnioną transakcję no chyba że się jeszcze odezwie i zmieni zdanie.

oznacz moderatorów

Starmyszka
#7 Wielbiciel#

na to wychodzi bo dalej zero odzewu 🤷‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów