anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

timmon88
#7 Wielbiciel#

Witam, dziś licytowałem rower o kilka sekund przed końcem podbiłem cenę do 91 zł, wyskoczyła i formacja że oferta jest najwyższa i kilka sekund przed końca kolejna że zostałem przelicytywany i aukcja się zakończyła, tylko że zostałem przelicytowany na 91zl... I na liście licytujących jesteśmy we dwóch z taką samą cena... jak mógł mnie taka sama cena przebić?? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@timmon88 Mógł. Po prostu osoba wygrywająca te 91 zł zalicytowała wcześniej od Ciebie. Sprawdzisz to na aukcji w "ofertach kupna". Masz tam daty i godziny złożenia oferty. Twoja oferta na 91 zł została złożona później.

oznacz moderatorów

timmon88
#7 Wielbiciel#

Zaraz sprawdzę ale na liście jestem wcześniej, i informacja byla że moja oferta jest najwyższa 

oznacz moderatorów

timmon88
#7 Wielbiciel#

Nie ogarniam, jest lista licytujących i na samej górze

są dwie oferty 91zl 

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@timmon88 

Daj linka do oferty. To, że wyrównałeś czyjąś ofertę i przegrałeś - nic dziwnego, ale że wygrywałeś, a przegrałeś - coś tu jest nie tak.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@timmon88 To proste, są dwie oferty na 91 zł, ale są tam też daty i godziny złożenia oferty. Wygrywa ten, kto 91 zł dał wcześniej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@timmon88 To tak działa na AL. Ty złożyłeś ofertę na kwotę 91 zł i przez chwilę była najwyższa ale ktoś inny miał automatycznie ustawioną  taką samą lub wyższą kwotę i z automatu on ma pierwszeństwo. Tak się dzieje zawsze gdy ktoś ustawi swoje maksimum do jakiejś kwoty .

oznacz moderatorów