anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

Agent555
#18 Luminarz#

Licytuje płytę ,cena jest już 530zl. 

W dniu wczorajszym zadzwoniłem do sprzedawcy i zaproponowałem że dam za płytę 750zl żeby zakończył aukcje i dodał opcję kup teraz z ceną 750 zł  

Zdziwiłem się co mi powiedział sprzedawca. 

 

Odmówił powiedział że nie zakończy aukcji być może ta płytę sprzedawca sprzeda za mniej pieniędzy. 

 

Ja daje sprzedawcy zarobić proponuje 750zl a sprzedawca idmawia

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Ma do tego prawo > a Ty chcesz się poskarżyć na niego > pamiętasz jak było w tym dziecinnym wierszyku : "skarżypyta bez kopyta, język lata jak łopata"

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Bo licytacja to też jakaś forma reklamy  przedmiotu, reklamy firmy. Ma sprzedajacy do tego prawo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy ma prawo do swojego stanowiska, może uważa że dostanie więcej?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście że dostanie więcej  jeśli chce więcej. Cena zostanie przebita powyzej ceny rynkowej, licytacja zakończona, a potem zabawa od nowa, nowa licytacja, powtórka z rozrywki.

To ma zachęcić potencjalnych kupujacych  do "kup teraz"

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

@br.  dlaczego sądzisz że otrzyma więcej w tym momencie jest 530 zł . 

 

Myślę że być może otrzyma w granicach 600-650 zł .  

Licytacja się kończy w poniedziałek, zobaczymy cenę końcowa ,   Napiszę za ile poszła płyta 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jakiś unikat, winil?

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

To jest płyta cd, bardzo cięzko dostepna

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kiciuś ... przecie pisze CD , jeśli coś zażywasz to ogranicz trochę 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej ty zażywasz bo wcześniej nie ma napisane CD tylko płyta. Nie życzę Sobie twoich uwag które są nie trafione i tylko udowadniają że jesteś ....ugryzę się w język, nie wat jesteś uwagi.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@LEW433 Wyślij skargę do Świętego Mikołaja, to dostanie rózgę w grudniu 😉 Bez osobliwości takich jak TY to forum byłoby nudne 😄

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Agent555  Jeżeli jest to trudno dostępna płyta CD  to wcale się nie dziwię że nie chce jej sprzedać. Przecież są metody żeby cenę  wywindować a potem wystawić licytację od nowa.

Chyba wiesz na czym to polega, nie jesteś pierwszy dzień na Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 nie znamy oferty , być może sprzedawca liczy na większą kwotę , zaproponuj więcej , może się zgodzi lub zapytaj jaka cyfra skłoni go do do zakończenia licytacji .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tu może też chodzić o to że jak coś jest w licytacji i są złożone oferty to nie można dopisać opcji kup teraz z jakąś ustaloną ceną . Licytuje zapewne kilka osób a w śród nich mogą być jacyś stali klienci tego sprzedawcy i nieładnie ze strony sprzedawcy byłoby zabierać im tę pozycję aby ich na przyszłość nie stracić . Sam takie przypadki miewam i czasem lepiej tanio sprzedać niż raz lepiej zarobić.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Tą płytę CD licytuje 3 osoby , w tym momencie wygrywam licytacje 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Agent555 To że prowadzisz w licytacji to nie znaczy że sprzedawca musi Tobie sprzedać za proponowaną cenę . W licytacji dobry sprzedawca wszystkich zainteresowanych traktuje jednakowo i każdemu daje szanse wygrania .

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Cena finalna może znacznie się zmienić kilka sekund przed końcem licytacji, u mnie tak bywało często. Licytacje to loteria, raz tracisz, raz wyjdziesz na zero, a innym razem cena idzie 3x cena rynkowa. Klienci oferują tyle, ile uważają że to dla nich warte w danym momencie. Tydzień później może już nie być chętnych, albo będzie ich 5 razy więcej..... Choć czasem mam wrażenie, ze niektórzy licytują dla adrenaliny.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Wracam z odpowiedzią.

 

Płyta poszła za 650 zł i to właśnie ja wygrałem licytacje .

oznacz moderatorów

SpiderPC
#7 Wielbiciel#

Dobrze rozumiem ? Kupiłeś taniej niż chciałeś zapłacić i jeszcze narzekasz ? I Gdzie tu logika.

oznacz moderatorów